Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerPiezo Seramik Eleman

Ultrasonik Temizleme Ve Kaynak Transdüseri Yapmak İçin Bakır Elektrot Kesiti Piezoelektrik Elemanı

Ultrasonik Temizleme Ve Kaynak Transdüseri Yapmak İçin Bakır Elektrot Kesiti Piezoelektrik Elemanı

Büyük resim : Ultrasonik Temizleme Ve Kaynak Transdüseri Yapmak İçin Bakır Elektrot Kesiti Piezoelektrik Elemanı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: RoSH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 ~ 50
Ambalaj bilgileri: Normal ambalaj
Teslim süresi: 30 GÜN
Yetenek temini: 1000PCS + aylık
Detaylı ürün tanımı

Ultrasonik Temizleme Ve Kaynak Transdüseri Yapmak İçin Bakır Elektrot Kesiti


Piezoelektrik seramik Malzeme, basınç ve ivme gibi mekanik parametrelerin elektriksel parametrelere dönüştürülmesi veya tersine elektrik sinyallerinin mekanik hareket veya titreşime dönüştürülmesi için kullanılır.

Sensörlerde güçleri, basınçları ve ivmelenmeleri elektrik sinyallerine, sonik ve ultrasonik transdüserlere elektrik voltajlarını titreşimlere veya deformasyonlara dönüştürmeye olanak tanır.


Piezo Silindirler (Tüpler)
Piezoelektrik Ultrasonik Hava Dönüştürücüleri
Ultrasonik ses, su altı sesi altında

Ring piezoelektrik seramik transdüser, sualtı sensörü, sonar vb. Için yaygın olarak kullanılır.
Müşterinin isteği doğrultusunda daha özel piezoelektrik seramik yapılabilir.
Ekibimiz size profesyonel piezoelektrik teknolojisi sağlayacaktır.

1. Yüksek Korozyona Direnç, Uzun çalışma ömrü
2. Diskler, Silindir, Halka, Boru Dahil

FİZİK CEVAPLARI

1. Piezoenzimliliğin sebebi nedir?
Atomlardan oluşan bir rhomboid veya kübik kafes olan temel birim, bazı atom kafes yapılarında mevcuttur. Hücrenin içinde, kafes sayısız kuantum konumlu durumlara sahip tek yarı hareketli iyon tutmaktan sorumludur. Elektrik alanını uygulayarak veya kafesin (uygulanan gerginlik) çarpılarak, iyon post state durumu değişecektir. Mekanik gerilmeden iç elektrik alan kaymalarına temel veya dönüşüm, kafes ve merkezi iyon arasındaki kuplajla sağlanmaktadır.

2. Piezoseramik malzemelerde poling ve depoling nasıl yapılabilir? Açıklanmak?
Psikoseramikler, rasgele yönlendirilmiş mikro-dipollerin uygun formülasyonlarında hizalanması için bir süre yüksek elektrik alanından geçmelidirler, çünkü kimyasal bileşim sadece seramiklerin piezoelektrik özelliğinden sorumlu değildir. Yüksek voltaj uygulanmasından kaynaklanan hizalamaya "kutuplama" denir. denendiğinde ters yöndeki elektrik alanının uygulanmasından dolayı mikro-dipollere "kayma stres" uygulanır. Alçak seviye alanı uygulanırsa, kaldırmada geri döndüğünden kutuplaşma sırasında geçici bir değişiklik olur. Orta alanlar uygulandığında kutuplaşmanın kısmen degradasyonu ve kısmi mülk kaybı vardır. Yüksek alanlar uygulanırsa zıt yönde kutuplaşma oluşur.

3. Kriyojenik sıcaklıklarda piezoseramik aktüatörlerin kullanılma olasılığı var mı?
Cevap Evet. Soldaki sıfır dereceden Kelvin'e kadar allpiezo aktüatörler, karşıt sezgisel görünse bile işlevlerini sürdürürler. Elektrik alanları sıcaklıkla hiç değiştirilemediğinden ve atomlar arası elektrik alanları piezoelektrik etkinin temelini oluşturduğundan, en sık görülen piezo-seramik, sıcaklık düştükçe piezo kuplaj nedeniyle azalır. En önemlisi, çoğu malzemenin hareketi, oda sıcaklığında sıvı helyum sıcaklıklarında ölçülenin yedinci derecesine düşer.

KULLANMA VE HAZIRLIK CEVAPLARI
1.Patozipezoseramiyi arzu edilen ebatlara kadar kesme süreci nedir?
Seramik kesiminde özel bir elmas testere kullanılır. Düz bir kenar veya traş bıçağı kullanarak, küçük prototip parçaları kontrollü kopma yapmak ve piezo yüzeyi puanlamak için piezoseramik levha stokundan kesilebilir. Bu yöntem, pratikte bile tekrarlanan kesikler veya düz taraflı parçalar verir. Bu, bir zamanlar kendisini seçmesi gereken bir şey.

2. Piezokaramik'in farklı yapılara bağlanma süreci nedir?
Birçok uygulamada, iki parçalı epoksiler ve Cyanoacrylate çok yardımcı oldular. Daha iyi sonuç almak için onun gereksinimlerini uzmana açıklaması veya bu malzemelerin üreticisine başvurması gerekir. Operasyonlar şunları içerir:

  1. Birleştirilecek metal yüzeyler
  2. Çalışma sıcaklığı
  3. Olağandışı makaslama gerilmesi gereklilikleri

3.Primoseramik tabakaların gerçekten kırılgan olduğuna dair herhangi bir gerçek var mı?
Tek parça piezo-seramik çok kırılgan olduğu için dikkatli olunmalıdır. Düşürülerek parçalanırlar ve iki piezo levhanın birbirine yapışması için bir metal gömlek uygulandığında, piezo levhalar çoğu standart bükme elemanı gibi zarar görmeden düşebilecek kadar sağlamlaşırlar.

4. Piezoseramidid aşağıya takılı elektriksel temas süreci nedir?
Piezo bölüm ve metal alt tabaka arasında en etkin teknik, iletken bir bağ yaratmaktır. Bir elektrik kablosu piezoseramik levhanın dış tarafına bağlanırken, elektrik iletkeni özellikle alt tabaka plastik veya cam olduğunda alt tabakaya bağlanır. Seramiğin aşağı tarafındaki bir konumda, lehimlenmesi için bir tel gereklidir. Piezo tabakanın alt katmana bükülmesi sırasında, telin oda sahibi olabilmesi için tutarlı bir 'çıkıntı', 'çanak', 'kesik' kullanılmalıdır.

5. Elektrodun çıkarılması
Elektrot, kumlama, lazer kesme, kimyasal olarak oyma ve kumlama gibi birkaç yöntemle çıkarılabilir

PIEZO TEKNOLOJİ CEVAPLARI

1.Pezorseramikler yoluyla titreşimi ortadan kaldırma süreci nedir?
Titreşim iptali işlemi, iki piezoseramik levhanın cismin dış yüzeyine bağlanmasıyla başarılabilir. Bunlar, istenmeyen bükülmelerin kontrol edilmesi gereken noktaya (bir kirişte) yakın olmalıdır. Birinci tabaka, yüzeydeki gerilimi ölçmek için kullanılır. Gerinim sensöründen gelen veriler akıllı bir kutuya yerleştirilir. Bu gadget, sonuçta ikinci tabakayı yönlendiren güç amplifikatörünü kontrol eder. Sonuç olarak, ikinci levhadan gelen mekanik yolla harekete geçirilmiş hareket, yapının içine diğer titreşimleri dengeleyen titreşimler üretir.

2.Gelecekte manyetik teknolojiyi herzaman Piezo teknolojisinin yerini alacak bir olasılığı var mı?
Manyetik teknolojiyi değiştiren Piezo teknolojisi olasılığı yoktur. Manyetik teknoloji, fiziksel temas olmadan kuvvete dayanıyor. Öte yandan, Piezo teknolojisi tamamen vücuttan doğrudan temas eden kuvvetlerden elde edilir. Örneğin, Piezo aktüatörleri tüm solenoidleri eskimiş hale getirme özelliğine sahiptir. Bununla birlikte, daha ağırdır, bu nedenle manyetik teknolojinin Piezo teknolojisi yüzünden unutulması oldukça imkansızdır. Piezo aktuatörlerine olan en büyük ilgi, solenoidlerin daha az güç üzerinde çalışabilme özelliğidir

Şirket tanıtımı:
1999 yılında kurulan Pekin Cheng-Cheng Weiye Bilim ve Teknoloji Co, Ltd ultrasonik transdüserler, ultrasonik ekipman ve piezoelektrik seramik profesyonel bir üreticisidir.
Özellikle 2004'te ultrasonik boru dönüştürücü ekipmanı, boru hattı ve vakum temizlemenin getirdiği aşırı rahatsızlığı kolay bir iş haline getiren yeni bir ürüne araştırdık ve geliştirdik. Bu ürün, çeşitli kimyasal prosedürler için distilasyon, karıştırma ve öğütme işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve müşterilerimizden çok övgü almaktadır.

Ödeme:
Paypal veya T / T, batı birliği vb. Kabul ediyoruz.

Nakliye:
Normalde miktarınız fazla değilse, Fedex ekspres ekonomi ile yola çıkıyoruz. Veya deniz veya diğer ekspreslerden talep ettiğiniz gibi miktarınıza göre.

sertifikasyon:
CE, ISO9001, ROSH

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.