Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerUltrasonik Temizleme Makinesi

Takı İçin Paslanmaz Çelik Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.05kw Süpersonik

Takı İçin Paslanmaz Çelik Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.05kw Süpersonik

Büyük resim : Takı İçin Paslanmaz Çelik Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.05kw Süpersonik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $2000-3100
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Detaylı ürün tanımı
renk: BeyazTakı İçin Paslanmaz Çelik Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.05Kw Süpersonik Temizleyici

Hızlı detay

Ultrasonik temizleyici:

İçinde sıvı ortamın rolünde belirli frekanslarda ses dalgaları rol oynayabilir, bu temizlik iş parçasını bir temizlik teknolojisi olarak ortaya çıkmasından bu yana, yaşamın her kesiminden dikkat çekmiştir. Ultrasonik temizlemenin kullanımı, iş verimliliğini ve temizleme etkisini büyük ölçüde geliştirir, geçmiş, kör açıyı temizler, kör delikler ve zor ulaşılabilen barınak şeytani insanlar ve uygulamalar insanları her zaman kafasının karışmasına neden olur, ultrasonik temizlik ve kullanım temizlik yapar. nispeten kolay. Son yıllarda elektronik teknolojinin hızla gelişmesiyle, günlük çalışmalarımızla ultrasonik temizleme, ayrılmaz ultrasonik temizleme makineleri, birkaç nesil evrimle, teknoloji daha gelişmiş, etki daha da dikkat çekicidir, ayrıca fiyat daha da fazla mesleklerde kabul edilir. yavaş yavaş yaygın olarak kullanılır.

Ultrasonik dalga sıvı iletim dört bin kez titreşim, ultrasonik bir sıkıştırma dalgası nedeniyle seyahat eder, medya kullanımı teşvik küçük kabarcıklar neden sıvı basınç değişiklikleri olacak, kabarcıklar sıkıştırma patlatma, kavitasyon etkisi vakum neden olur güçlü bir etkiye sahip olacaktır ve ultrasonik özelliklere sahip olan emülsifiye edici ve nötralize edici etki, yıkanmış nesneyi bağlamak için yağın yıkanmasını daha etkili bir şekilde önleyebilir.

Takı İçin Paslanmaz Çelik Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.05Kw Süpersonik Temizleyici


Açıklama

Ultrasonik temizleyici:
Ultrasonik hücre bozucu hayvan veya bitki hücreleri, bakteriler, gemma veya doku ya da nadir toprak ve çeşitli inorganik mineral toz dağılımı parçalamak için kullanılabilir. Kimyasal, biyolojik veya fiziksel reaksiyonları hızlandırmak ve sıvıyı gidermek için ideal bir cihazdır.
Ultrasonik hücre bozucu 1/100 mikron emülsoid hazırlayabilir, bazı maddeleri karışık polimerize etmek ve diğerlerini ayırmak için sert homojen bir karışım hazırlayabilir. Genel olarak, distilasyon, parçalanma, emülsifikasyon, homojenizasyon, soliquoid, aberrans, aerosol gibi çeşitli fonksiyonları işleyebilir ve bir elektron mikroskobu altında farklı türde biyolojik örnekler hazırlayabilir.


Uygulamalar

Ultrasonik temizleyici:

Tüm temizleme yöntemlerinde ultrasonik temizleme en yüksek verim, en iyi olanın etkisi, bu nedenle ultrasonik temizleme, benzersiz çalışma prensibi ve temizleme yöntemi ile yakından ilişkili olarak böyle bir etki elde edebilir. Biliyoruz ki, üretim ve yaşamda, birçok şeyi temizlememiz, temizlememiz ve bağlantı türüne çok fazla ihtiyaç var, örneğin: kirletici maddelerin uzaklaştırılması, nesnelerin küçük deliklerin taranması, yabancı nesnelerin ortak elle temizleme yöntemi ve nesne barınağı kuşkusuz gereksinimleri karşılamak, hatta buharlı temizlik ve yüksek basınçlı su jeti temizliği de yüksek temizlik derecesi gereksinimi karşılayamıyor, ultrasonik temizleme nesneleri de öldürmek bakterileri, çözünebilir organik kirleticiler elde edebilirsiniz, korozyon önlemek, bu nedenle, ultrasonik temizlik giderek yaygın olarak kullanılmaktadır birçok alan:

(1) makine endüstrisi: paslanmaya karşı yağ çıkarılması, temizliği ölçme; Mekanik aksamı yağ temizleme maddesi temizleme, Motor, karbüratör ve temizlik otomobil parçaları, Filtreler, süzgeç temizleme, vb.

(2) yüzey işleme endüstrisi: temizlenmiş yağ temizleme pastası, temizleme öncesi iyon kaplama; Phosphorprocess; Karbon birikimini kaldırmak; Oksit deri kaldırmak; Parlatma bileşiğini çıkarın; Metal iş parçaları yüzey aktivasyon tedavisi vb.

(3) enstrümantasyon endüstrisi: montaj vb önce hassas parçalar yüksek temizlik derecesi temizlik.

(4) elektronik endüstrisi: rosin, kaynak spotu dışında baskılı devre kartı, temizlik gibi mekanik elektronik parçaların yüksek basınçlı kontakları, vb.

(5) tıbbi sanayi: temizlik ve dezenfeksiyon, sterilizasyon, deneysel gemilerin temizlenmesi vb.

(6) yarı iletken endüstrisi: yarı iletken çip yüksek temizlik derecesi temizlik.

(7) ilk saatler, dekorasyon endüstrisi: yağ, kir, oksidasyon tabakası, parlatma bileşiği vb.

(8) kimyasal, biyolojik sanayi: deney temizlik kapları, kirli böler.

(9) optik sanayi: terleme, kurum temizliği vb. Hariç optik cihaz yağının alınması.

Tekstil endüstrisinin (10): temizlik tekstil mili, iplikçik vb.

(11) petrokimya: metal örgü temizleme tarak ve kimyasal konteyner, anahtar temizleme, vb.


Özellikler

Ultrasonik temizleyici:

stil

Güç (kw)

İç boyutu
(LXW XH)

Dış boyutta MM (LXWXH)

ccwy-50A

0.05

150 x 140 x 65

155 x 145 x 180Rekabet avantajı

Ultrasonik temizleyici:
Diğer temizleme yöntemleri ile karşılaştırıldığında, ultrasonik temizleme makineleri üstün bir üstünlük gösterdi. Özellikle uzmanlaşma, kollektivizasyon üretim şirketi, geleneksel dip, bodur, basınç kızarma, titreşim temizleme ve buhar temizleme işlemi yöntemi yerini ultrasonik temizleme makineleri ile yavaş yavaş vardır. Ultrasonik, yüksek verim ve yüksek temizlik sağlar, orta iletimdeki ses dalgaları sayesinde penetrasyon ve kavitasyon şok dalgası sayesinde üretilir. Karmaşık görünümü ile kolayca, iç boşluk ve ince boş parçaların temizliği, çoğu yağ çıkarılması, paslanma, fosfatlama işleminin, örneğin ultrasonik işlemin iki ya da üç dakikası altında ultrasonik işlemlerde, geleneksel yöntemlere göre hızını artırabilir. birkaç kez düzinelerce kez, temizliği yüksek standartlara ulaşabilir, bu da birçok ürün yüzey kalitesinde ve yüksek verim talep etmek için üretkenlikte, diğer tedavi yöntemleriyle daha çok vitrin elde etmek ya da yeri doldurulamaz sonuçlar elde etmek zordur.

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.