Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerUltrasonik Temizleme Makinesi

Paslanmaz çelik 3L 120W ultrasonik temizleyici Takı için ultrasonik temizleyici

Paslanmaz çelik 3L 120W ultrasonik temizleyici Takı için ultrasonik temizleyici

Paslanmaz çelik 3L 120W ultrasonik temizleyici Takı için ultrasonik temizleyici supplier Paslanmaz çelik 3L 120W ultrasonik temizleyici Takı için ultrasonik temizleyici supplier Paslanmaz çelik 3L 120W ultrasonik temizleyici Takı için ultrasonik temizleyici supplier

Büyük resim : Paslanmaz çelik 3L 120W ultrasonik temizleyici Takı için ultrasonik temizleyici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $80-$800
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Detaylı ürün tanımı

Takı ultrasonik temizleyici paslanmaz çelik 3L 120W ultrasonik temizleyici
Ultrasonik Temizleyici Hızlı Detay:

Advent beri, hayatın her kesiminden ilgi gördü çünkü sıvı ortamın rolü ses dalgalarının belirli bir frekans aralığı içinde bir temizleme teknolojisi rolü, bu temizleme parçasına oynayabilirsiniz. ultrasonik temizlik kullanımı büyük ölçüde kör Açı, kör delikler ve kötü insanlar ve uygulamalar her zaman insanların gelişim karıştı, ultrasonik temizlik hissettirmek ve bu işi yapmak kullanan zor ulaşılabilecek barınak temizlik, iş verimini ve temizlik etkisi, geçmiş artırır göreli kolaylıkla. Son yıllarda, daha ileri evrim, teknoloji birçok nesiller boyunca elektronik teknolojisi, bizim günlük iş ayrılmaz, ultrasonik temizlik makineleri ile ultrasonik temizlik hızlı gelişimi ile, etkisi daha dikkat çekici, aynı zamanda, fiyat da daha fazla mesleklerde kabul edilmektedir giderek yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sayısız küçük kabarcıklar neden, sıvı basıncı değişiklikleri olabilir kavitasyon etkisi vakumu neden olacaktır medya kullanımı teşvik, kompresyon dalgasının bir tür ultrasonik nedeniyle sıkıştırma patlatma kabarcıklar olduğunda ultrasonik dalga, sıvı iletim dört bin kat titreşim olarak hareket güçlü bir etkiye sahip olacak ve ultrasonik emülsifiye ve nötralize eylem daha etkin yıkanmış nesne eklemek için gres akıp engelleyebildiği sahiptir.


Ultrasonik Temizleyici Açıklaması:

ultrasonik hücre bozan hayvan ya da bitki hücreleri ya da bakteri Gemma veya doku şut ya da nadir toprak ve inorganik mineral tozu çeşitli dağıtmak için kullanılabilir. Bu kimyasal, biyolojik veya fiziksel tepkiler, ve gazsız sıvı hızlandırmak için ideal bir cihazdır.
ultrasonik hücre Topu, 1/100 mikron emulsoid hazırlamak polimerize bazı konularda karışık sert karışımı homojenize ve diğer bazı dışarı ayırabilirsiniz. Genel olarak, bu tür damıtma, parçalamak, emülsiyon hale getirilmeye, homojenizasyon, soliquoid, aberrance, aerosol, ayrılım ve kristalleştirme hızlandırmak ve bir elektron mikroskobu altında, biyolojik numunelerin farklı hazırlanması gibi çeşitli fonksiyonları işleyebilir.


Ultrasonik Temizleyici Uygulamaları:

Temizleme yöntemi, tüm olarak, ultrasonik temizleme, en yüksek verimlilik, iyi bir etkisi, yani ultrasonik temizleme yakından ilgili olan benzersiz bir çalışma prensibi ve temizlik yöntemi ile bu gibi bir etkiyi, elde edebilirsiniz. Şüphesiz nesneleri minik delikler, yabancı nesneler ve nesne barınak ortak manuel temizleme yöntemi olamaz Ekskavatör, kirleri çıkarmak: Biz, üretim ve yaşam, aynı zamanda pek çok örneğin temiz ve bağlantı türü için gereken, bir çok şey temizlemek gerekir biliyorum önlemek, aynı zamanda öldürmek bakteriler, çözünebilir organik kirleticileri elde edebilirsiniz ultrasonik temizlik nesneleri, korozyona yüksek temizlik-derece gereksinimi karşılamak değil, aynı zamanda, hatta buharlı temizlik ve yüksek basınçlı su jeti temizleme gereksinimlerini karşılamak, bu nedenle, ultrasonik temizlik giderek yaygın olarak kullanılmaktadır Birçok alanlar:

(1) makine sanayi: Paslanmaz petrol çıkarma, temizleme Ölçme; Temizlik Mekanik parçalar yağ çıkarma Pas alma, Motor, karbüratör ve otomobil parçaları, filtre araştırmak temizlik, vb filtreler,

(2) yüzey işleme endüstrisi: preplated petrol çıkarma Pas alma, temizleme önce İyon kaplama; Phosphorprocess; Karbon birikimi çıkarın; Oksit cilt kaldırın; Parlatma çıkarın; Metal parçaların yüzey aktivasyonu tedavi vb

(3) enstrümantasyon sanayi: hassas parçalar yüksek temizlik derece temizleme önce montaj vb

(4) elektronik sanayi: Bu tür elektronik, mekanik parçalar, temizlik, vb çamsakızı dışında baskılı devre kartı, kaynak nokta, Yüksek basınçlı kontakları

(5) Tıbbi sanayi: temizlik ve dezenfeksiyon, sterilizasyon tıbbi ekipman, deneysel gemiler vb temizlik

(6) yarı iletken endüstrisi: yarı iletken çip yüksek temizlik derece temizliği.

(7) saatler ilk dekorasyon sektörü: vb, yağ, kir, oksidasyon tabakası kaldırmak bileşik parlatma

(8) Kimyasal, biyolojik sanayi: Deney temizlik gemiler, kirli böler.

(9) optik sanayi: terleme dışında optik cihaz yağ çıkarma, kurum temizleme, vb

(10) tekstil sektörünün: temizlik tekstil miline, spineretin vb

(11) petrokimya: metal örgü temizleme araştırmak ve kimyasal konteyner, anahtar temizleme, vb

Ultrasonik Temizleyici Özellikleri:

Ürünler

tipi ve özellikleri

mechanicalwith ısıtma fonksiyonu 3L

Isıtma fonksiyonu mekanik BJCCWY-1730QT

ultrasonik temizleyici

hacim: Paslanmaz 3 L

Güç: 120W

(Isıtma) güç: 150W

İç boyutu: 240 × 140 × 100mm (UxGxY)


Ultrasonik Temizleyici Rekabet Avantajı:
Temizleme yöntemi diğer tür ile karşılaştırıldığında, ultrasonik temizleme makineleri büyük bir üstünlük gösterdi. Özellikle uzmanlık, kollektivizasyon üretim kurumsal, ultrasonik temizleme makineleri, geleneksel daldırma, bodur, basınç yıkama, titreşim temizleme ve buhar temizleme işlemi yöntemi yerine giderek birlikte vardır. Ultrasonik, orta iletim kendi ses dalgaları sayesinde zaman penetre ve kavitasyon şok dalgası üretilen yüksek verim ve yüksek temizlik applize. Yani kolay gibi bitirmek için sadece iki ya da üç dakika etkisi altında ultrasonik olarak yağ çıkarılması, pas çoğu için karmaşık görünüm, iç boşluğu ve ince boş kısımları temiz, fosfatlama işlemi ile, geleneksel yönteme göre onun hızı artırabilir onlarca kez birkaç kez, temizlik ürünü yüzey kalitesi ve verimlilik çok yüksek günler talep yüksek standart, elde edebilirsiniz, diğer tedavi yöntemleri ile daha fazla vitrin elde etmek veya yeri doldurulamaz sonuçları zordur.

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.