Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerPiezo Seramik Eleman

Piezoelektrik silindir Piezo seramik öğe uzun çalışma hayatı

Piezoelektrik silindir Piezo seramik öğe uzun çalışma hayatı

Büyük resim : Piezoelektrik silindir Piezo seramik öğe uzun çalışma hayatı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: RoSH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 ~ 50
Ambalaj bilgileri: Normal ambalaj
Teslim süresi: 30 GÜN
Yetenek temini: 1000PCS + aylık
Detaylı ürün tanımı

Piezoelektrik Silindir Piezo Seramik Eleman Uzun Çalışma Yaşamı

Piezoelektrik seramik malzeme mekanik hareketi ya da titreşim içine elektrik sinyalleri dönüştürmek için, tersine, elektriksel parametrelerin içine, basınç ve ivme gibi mekanik parametreleri dönüştürmek için kullanılan ya da vardır.

Sensörlerin onlar mümkün elektrik sinyallerine güçleri, baskıları ve ivmeleri dönüştürmek yapmak ve sonic ve ultrasonik dönüştürücüler titreşimler veya deformasyonlar içine elektrik gerilimleri dönüştürmek.

Piezo silindirler (Tüpler)


Piezoelektrik Ultrasonik Hava Transdüserler
su sesi altında ultrasonik ses,

Halka piezoelektrik seramik dönüştürücü vb Hidrofondan, sualtı sensörü, sonar için yaygın olarak kullanılmaktadır

Daha özel piezoelektrik seramik müşterinin isteği olarak yapılabilir.

Ekibimiz profesyonel piezoelektrik teknolojisi sağlayacaktır.

1. Yüksek korozyona dayanıklı, uzun çalışma hayatı
2. Diskler, Silindir, Yüzük, Tüp dahildir

Ambalaj ve Nakliye

Ambalaj Detayı:

Ultrasonik Piezoelektrik seramik silindir Ambalaj: Köpük /

plastik torba ve karton / wodden kutu

Teslimat Detay: 30 İşgünü içinde

FRQ

FİZİK CEVAPLAR

Piezoelectricity varlığına 1. Sebep?

atomlardan oluşan bir romboid veya küp şeklinde kafesi temel ünite bazı atom kafes yapıları var. hücre içinde, kafes çok sayıda kuantum pozisyon durumu vardır tek yarı-mobil iyon tutma sorumludur. elektrik alan uygulanarak veya kafes (uygulamalı suşu) çarpıtarak, iyonlar devlet dolayısıyla kayacak sonrası. Mekanik zorlanma iç elektrik alan vardiya bazında veya dönüşüm kafes ve merkezi iyonu arasında birleştirilmesi suretiyle sağlanır.

2. Nasıl poling ve piezoseramikli malzemelerde depoling olabilir? açıklanabilir?

Kimyasal bileşimi sadece seramik piezoelektrik özelliği sorumlu tutulamaz beri Piezoelektrikler kendi uygun formülasyonu rastgele odaklı mikro-dipol uyum için bir bazen yüksek elektrik alanı yapılmalıdır. Hizalama yüksek voltaj uygulama sonucu nedeniyle bu "kutuplandırma" olarak adlandırılır. güvenilir bir "yerinden çıkarılmasına stres" nedeniyle ters yönde elektrik alanının uygulanmasıyla mikro dipollerin üzerine uygulanır. O kaldırılmasına geri sekerek beri düşük seviye alan uygulandığı takdirde kutuplaşma sadece geçici bir değişiklik olmamıştır. Orta alan uygulandığında özellikleri kısmi kaybı ile birlikte polarizasyon kısmen bozulması vardır. Yüksek alanlar uygulanması durumunda ters yönde polarizasyon sonuçlandı edilecektir.

3. kriyojenik sıcaklıklarda piezoseramikli aktüatörler kullanma olasılığı var mı?

Cevap Evet. sıfır derece Kelvin için aşağı, allpiezo aktüatörler bu sezgilere görünebilir ama bile çalışmaya devam eder. elektrik alanları, tüm sıcaklık tarafından değiştirilemez ve inter-atomik elektrik alanlar piezoelektrik etkisi için temel olduğundan, en yaygın Piezoelektrikler sıcaklık düştükçe kaplin piezo nedeniyle düşüş yapar. En önemlisi birçok malzemenin hareketi sıvı helyum sıcaklıklarında odasında ölçülen yaklaşık bir-yedinci düşer.

KULLANIM VE HAZIRLIK CEVAPLARI

1.What arzu boyutlarda bir sheetofpiezoceramic kadar kesme işlemidir?

Özel bir elmas testere seramik kesme için kullanılır. Bir cetvel veya jilet kullanarak, küçük prototip parçalar kontrollü mola verme ve piezo yüzeyini puan için piezoseramikli sac stokundan kesilebilir. Bu yöntem, verim kesim tekrarlanan ya da uygulama ile parçaları düz taraflı. Bu kendini seçmeliyiz kez bir şeydir.

2.What farklı yapılara Piezo seramik bağlanması işlemidir?

Birçok uygulamada, iki parça epoksiler ve Siyanoakrialat büyük yardım göstermiştir. kimse bir uzmana ya da bu maddelerin üreticisine başvurarak onun boding gereksinimleri açıklamak gerekir daha iyi sonuçlar elde etmek için. işlem aşağıdakileri içerir:

  1. metal yüzeyler, birleştirilecek
  2. işlem sıcaklığı
  3. Herhangi bir olağandışı kayma gerilmesi gereksinimleri

gerçekten kırılgan olma piezoseramikli yaprak herhangi bir gerçek var 3.Is?

Onlar çok kırılgan olduğu gibi tek sayfalık Pyezoseramik işlerken dikkatli olunmalıdır. onlar düştü eğer paramparça edecek ve bir metal şim birlikte iki piezo yaprak bağlamak üzere uygulandığında, piezo yaprak yeterince sağlam çoğu standart bükme elemanları gibi zarar almadan atılacak açın.

4.What aşağıya ekli piezoceramicside elektrik teması yapma sürecidir?

Piezo parçası ve metal alt tabaka arasındaki en etkili teknik bir iletken bağ oluşturmaktır. Bir elektrik hattı ise elektrik hattı alt-tabaka plastik ya da cam, özellikle alt-tabakaya bağlı olan ilgili piezoseramik tabakanın dışarı doğru tarafına bağlanır. Seramik bir telin olumsuz bir pozisyonda lehim için gereklidir. alt-tabakaya, piezo tabakanın Boding sırasında tutarlı çıkıntısı ',' çanak '' kesme 'oda telin için kullanılmalıdır.

elektrot 5.The kaldırılması

Elektrot kimyasal çözülmesi ve sandpap birkaç içeren metodlarla, kum püskürtme, lazer baskılamak çıkarılabilir

UYGULAMA CEVAP

apiezoceramic levha ve bazı özellikleri 1.The frekans sınırı?

Genellikle uygulama sıklığı sınırları dönüştürücü tasarımı ve boyut ve şekli ile ilgili rezonans aracılığıyla tespit edilmektedir. Bir piezoseramikli sayfası için, doğal frekans için sınır yoktur. 2.85 olduğunu PSI-5A bir malzeme tabakası "kare, 0,0075" kalın sahip düzlemsel dilatasyon yaklaşık 14 KHz modu ve mahalle kalınlık mod titreşim 13 MHz. önemli akım ultrasonik frekanslarda sırasında geniş yüzey alanı parçaları toplandı zaman sınırlayıcı faktörler elektrotların dirençli ısıtma gibi ortaya çıkabilir.

dönüştürücüler statik ve dinamik kuvvet sensörleri olarak kullanılan piezo için herhangi bir gerçek var 2.Is?

Nedeniyle şarj kaçak Piezo dönüştürücüler statik kuvvet ölçümleri için kullanılamaz. geçici kuvvet ölçümleri için onlar only0.1 saniye başarıyla uygulanabilir.

3.the piezoelektrik malzeme ömrünü tahmin?

Henüz bu "yorulma ömrü" belirlemek hiçbir test yoktur. Tesisimiz gerilim ve montaj içermelidir 1982 tür hesaplamalar beri operasyonel piezo fan olmuştur.

4.How sıcaklığı effectpiezoceramic dönüştürücüler yapar?

Piezo seramik piroelektrik özellikleri sıcaklık değişimlerine bağlı olarak herhangi bir piezo dönüştürücü elektrotlar aracılığıyla gerilim görünümünü sorumludur. Neredeyse piezoseramiklerin her ve her özellik sıcaklığından etkilenir. Bunu ilgili genel bir şekilde mevcuttur. Denemenize ve hesaplamalara göre, bağımlılık bu bağlamda üzerine baktı gerekir.

Piezo teknolojisi CEVAPLAR

1.What piezoseramiklerin ile titreşimi engeller işlemidir?

Titreşim iptal işlemi nesnenin dış yüzeyine, iki piezoseramik yaprak ekleme ile elde edilebilir. Bu istenmeyen bir bükme kontrollüdür ilk levha yüzeyi üzerindeki yükü ölçmek için kullanılır gereken (bir ışın olarak) noktasına yakın olmalıdır. Bir suş sensöründen gelen verileri bir akıllı kutu içine konur. Bu gadget dolayısıyla bir sonuç sheet.As ikinci sürücüleri güç amplifikatörü kontrol, ikinci tabakanın mekanik olarak gelişen hareket, diğer titreşimleri karşı yapısına titreşimleri üretir.

Gelecekte her zaman manyetik teknolojiyi yerine Piezo teknolojisi olasılığı var 2.Is?

Piezo teknolojisi manyetik teknoloji değiştirilmesi olasılığı mümkün değildir. Manyetik teknolojisi fiziksel temas olmadan gücüne dayanmaktadır. Öte yandan, Piezo teknolojisi tamamen bodies.For örneğinden doğrudan temas olan kuvvetler elde edilir, Piezo aktüatörler tüm solenoidler eski yapma yeteneğine sahip. manyetik teknoloji nedeniyle Piezo aktüatörler Piezo technology.The ana ilgi unutulmuş olacağı son derece improbably neden Ancak, hangi ağır olduğu için daha az powe üzerinde çalışmak için solenoidler yeteneği olduğunu

Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Bizim politikamız, yüksek düzeyde ürün kalitesi ve beklentilerini karşılamak veya aşmak hizmetleri sağlayarak, her iki, müşteri memnuniyetini elde etmektir. Amacımız müşterilerimizin gelecek yıllar için bize iman devam etmelerini sağlamaktır.

BİZİM DÜŞÜNME

Biz gerçekten müşterilerimiz ile uzun vadeli bir ilişki inanıyoruz ve bizim sloganı müşteri memnuniyetidir. Biz her zaman en uygun fiyata en kaliteli ürünleri temin inanıyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Yüksek Kalite - Biz değer, kalite, hizmet ve dürüstlük en yüksek standartlarda müşterilerimiz için ürünler sunmak için her türlü çabayı koydu.

Çalışan Güvenliği - Çalışanlar herhangi bir iyi bir şirket değerli varlıklardır. Bu nedenle bizim çaba bizim çalışanları için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamaktır.
Çevrenin korunması - Biz çevreye ve çevre dostu bir şekilde bizim tesis çalışmaları için bakım.

Zaman Teslimatta - biz söz ne zaman biz teslim!

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.