Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerpiezoelektrik ultrasonik dönüştürücü

Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü Temizleme / Yıkama / Kaynak / Delme

Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü Temizleme / Yıkama / Kaynak / Delme

Büyük resim : Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü Temizleme / Yıkama / Kaynak / Delme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Detaylı ürün tanımı

Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü Temizleme / Yıkama / Kaynak / Delme

1999 yılında kurulan Pekin Cheng-Weihai Bilim ve Teknoloji Co, Ltd profesyonel üreticisi ultrasonik transdüserler, ultrasonik cihazlar ve piezoelektrik seramikler konusunda uzmanlaşmış.

Özellikle 2004'te ultrasonik boru dönüştürücü ekipmanı yeni bir ürüne araştırdık ve geliştirdik; boru hattı ve vakum temizlemenin verdiği aşırı rahatsızlığı kolay bir iş haline getirdi. Bu ürün, çeşitli kimyasal prosedürler için distilasyon, karışım ve öğütme işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve müşterilerimizden çok övgü almaktadır.

Merkezimiz Pekin, Çin'de bulunmaktadır. Üretim üssü Baoding, Hebei eyaletinde bulunmaktadır. Cheng-cheng Weiye'nin ayrıca Shenzhen ve Zhangjiagang'da iki şubesi ve Japonya ve ABD'de iki satış acentesi bulunmaktadır. Şu anda şirketin Ar-Ge, Üretim, Yurtiçi Satış, İhracat ve Satış Sonrası hizmetlerini içeren beş departmanı bulunmaktadır.

Akustik Enstitüsü, Çin Bilimler Akademisi, Tsinghua Üniversitesi ve diğer bilimsel araştırma enstitüleriyle yakın işbirliği içerisindeyiz ve Çin'deki ultrasonik endüstride birçok tanınmış uzmanla birlikte çalışıyoruz. Bir mikrobilgisayar kontrol işlem merkezi ve gelişmiş güç ultrasonik muayene ekipmanına (örneğin HP-4294A) sahip olduğumuz için, ultrasonik ürünler alanında Ar-Ge kapasitemiz rakiplerimizinkinden üstündür.

Tüm ürünlerimiz ISO standartlarına uygun olarak üretilmekte ve ürün kalitesini garanti altına almamıza ve ayrıca RoSH sertifikasına da sahibiz.

Ürünlerimizi, iç pazarın büyük bir paya sahip güçlü bir rekabetçi konumda tutarken, enerjik olarak uluslararası pazarlar geliştiriyoruz. Şu anda ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Fransa, Slovakya, Türkiye, Singapur, Hindistan ve Hong Kong'a ve diğer bölgelere ihraç edilmektedir.

Profesyonel ultrasonik araştırma ve geliştirme alanındaki güçlü teknik yeteneğine güvenerek, müşterilerimizin "Cheng-cheng Weiye" ürünlerini satın almaya kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktayız.

Ana Özellikler:
1. Yüksek mekanik kalite ve mükemmel elektro-akustik dönüştürme verimliliği, yüksek bir çıkış genliği sağlar.
2. Piezoelektrik elemanlar yüksek bir titreşim hızı sunar. Cıvata bağlantılı olarak, mekanik yoğunluk ve genlik geliştirildi.
3. Hatta yükün belirgin bir şekilde değişmesine rağmen sabit çıktı amplitüdüne sahip olmak.
4. İyi bir amplitüd doğrusallığı sağlayarak sıcaklık kullanarak uzatın. Düşük rezonans empedansı, yüksek dönüştürme verimliliği sağlar.

Açıklama:

Ultrasonik titreşim dönüştürücü, piezoelektrik dönüştürücülerden biridir. Bir radyasyon kafası, bir elektrot, kapak, öngerilmeli cıvata, piezoelektrik çip ve bir izole tüp içerir. Ultrasonik titreşim dönüştürücü, titreşimli ekran ekipman fabrikasında yaygın olarak kullanılmaktadır (dolayısıyla titreşim ekipmanı mekanik ve ultrasonik titreşimlere sahip olabilir).

Ultrasonik transdüser uygulaması çok geniş, bu sanayi, tarım, ulaşım, yaşam, tıbbi ve askeri vb işlevlerine göre ayrılmıştır ultrasonik işleme, ultrasonik temizleme, ultrasonik algılama, Test etme, izleme, uzaktan algılama, uzaktan kumanda, vb .; Çalışma ortamına göre sıvı, gaz, biyoloji vb. Bölünmüştür; Güç ultrasonuna ayrılmış doğaya göre ultrasonik, ultrasonik görüntüleme vb. Algılama.


Şirket tanıtımı:

1999 yılında kurulan Pekin Cheng-Weil Bilim ve Teknoloji Co, Ltd ultrasonik transdüserler, ultrasonik ekipman ve piezoelektrik seramik profesyonel bir üreticisidir.

Akustik enstitüsü, Çin Aceademy of Science, Tsinghua Üniversitesi ve diğer bilimsel araştırma enstitüleriyle yakın işbirliği içerisindeyiz ve Çin'deki ultrasonik endüstride birçok tanınmış uzmanla birlikte çalışıyoruz. Bir mikrobilgisayar kontrol işlem merkezi ve gelişmiş güç ultrasonik muayene ekipmanına sahip olduğumuz ultrasonik ürünler alanında Ar-Ge kapasitemiz rakiplerimizinkinden üstündür.

Ödeme:

Paypal veya T / T, batı birliği vb. Kabul ediyoruz.

Nakliye:

Normalde miktarınız fazla değilse, Fedex ekspres ekonomi ile yola çıkıyoruz. Veya deniz veya diğer ekspreslerden talep ettiğiniz gibi miktarınıza göre.

Sertifikasyon:

CE, ROSH, ISO9001

Şirket resimleri:

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.