Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerUltrasonik Temizleme Makinesi

Ultrasonik Temizleme Makinesi 6L, Dijital Zamanlayıcı ile Isıtmalı Mücevher Temizleyici Gözlük Temizleyici

Ultrasonik Temizleme Makinesi 6L, Dijital Zamanlayıcı ile Isıtmalı Mücevher Temizleyici Gözlük Temizleyici

Ultrasonik Temizleme Makinesi 6L, Dijital Zamanlayıcı ile Isıtmalı Mücevher Temizleyici Gözlük Temizleyici supplier Ultrasonik Temizleme Makinesi 6L, Dijital Zamanlayıcı ile Isıtmalı Mücevher Temizleyici Gözlük Temizleyici supplier Ultrasonik Temizleme Makinesi 6L, Dijital Zamanlayıcı ile Isıtmalı Mücevher Temizleyici Gözlük Temizleyici supplier Ultrasonik Temizleme Makinesi 6L, Dijital Zamanlayıcı ile Isıtmalı Mücevher Temizleyici Gözlük Temizleyici supplier

Büyük resim : Ultrasonik Temizleme Makinesi 6L, Dijital Zamanlayıcı ile Isıtmalı Mücevher Temizleyici Gözlük Temizleyici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY-6L

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $210-$220
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: aylık 5000
Detaylı ürün tanımı
Modeli: CCWY-6L Gerilim (V): 220V
Ultrasonik güç: 150W Isıtma gücü: 300W
Uygulama: endüstriyel temizleme makinesi1L, 1.3L, 2L, 3L 6L 9L 13L 20L 27L Ultrasonik Temizleyici Sıcak Saatli Mühürlü Ultrasonik Temizleyici Gözlük Camı Temizleyici

ÖZELLİKLER

model CCWY-6L
Voltaj AC100 ~ 120V, 40Hz
AC220 ~ 240V, 40Hz
Sıklık 40KHz
Güç 150W
Isıtma Gücü 300W
Tank kapasitesi 6L
Tank ebadı (mm) 300 x 155 x 150 (L x W x H)
Toplam boyut (mm) 422 x 275 x 390 (L x W x H)
Ağırlık birimi 7KG
kapak Var
Isıtma Var
Drenaj Var
Sepeti temizleme İsteğe bağlıUltrasonik Temizleyicinin Hızlı Detayı:

Ultrasonik temizleyici, takı ve diğer hassas öğeleri temizlemek için ultrasonik veya yüksek frekanslı ses dalgalarını kullanan bir mikroişlemci kontrollü cihazdır . Ultrasonik temizleme, sıvıdaki yüksek frekanslı ultrasonik dalga titreşim sinyallerinin neden olduğu kavitasyon etkisine dayanır . Genişleyen ve hızla çökmekte olan mikroskobik kabarcıklar kavitasyona neden olur ve bu da temizlenmekte olan nesnenin yüzeyinde etkili bir temizleme etkisi yaratır. Ek olarak, kabarcıklar mikroskopik aralıklara bile nüfuz ederek onları iyice ve sürekli olarak temizleyecek kadar küçüktür.

Yüksek verimlilik, solvent, termal enerji, iş yeri ve işçilikten tasarruf etmenizi sağlar!

Dahili güçlü dönüştürücülerden oluşan üç takım , ultrasonik gücü güçlendirebilir ve üstün temizlik sonucu sağlayabilir. Bir çalışma döngüsü süresini seçmek için temizlenecek ürünlerin miktarına ve durumuna göre üniteyi kontrol etmek için ultrasonik temizleyicide dijital programın kullanılmasıdır. Sonuç olarak, el yıkama, buharlı temizleyiciler, yüksek basınçlı su jeti temizleme veya diğer makinelere göre daha elverişli ve verimlidür.

Paslanmaz Çelik Temizleme Tankı , korozyon suyunun lekelenmesini önlemek ve tankı daima yeni görünmesini sağlamak için geliştirilmiştir.

(Buna karşılık, ortak paslanmaz çelik temizleme tankları, uzun süre kullanıldıktan sonra yüzeyde kirli sarı korozyon suyu lekesi oluşacak ve çıkarılması zordur.)Ultrasonik Temizleyicinin Uygulamaları:

Temizleme yönteminin tamamında, ultrasonik temizleme, benzersiz çalışma prensibi ve temizleme metodu ile yakından ilişkili olarak, en yüksek verimlilik, en iyilerden birinin etkisi, bu nedenle ultrasonik temizleme bu etkiyi sağlayabilir. Üretimde ve hayatta çok şey temizlememiz gerektiğini biliyoruz, örneğin temizlemek ve bağlantı türüne de ihtiyacımız var: kirleticileri çıkarmak, nesneleri taramak küçük delikler, yabancı nesnelerle nesnel barınak elle temizleme yöntemi şüphesiz gereksinimleri karşılamak, hatta buhar temizleme ve yüksek basınçlı su püskürtme temizleme aynı zamanda öldürme bakterileri, çözünür organik kirleticiler, korozyon önlemek, böylece, ultrasonik temizleme giderek yaygın olarak kullanılan ultrasonik temizleme nesneleri, yüksek temizlik derecesi şartını tatmin edemez gereksinimlerini karşılamak Birçok alan:

(1) makine endüstrisi: paslanmaya dayanıklı yağ çıkarımı, temizlik ölçümü; Mekanik parçalar yağ sökme önleyici, Motor, karbüratör ve otomobil temizleme parçaları, filtre tarama filtreleri vb filtreler

(2) yüzey işleme endüstrisi: temizlenmiş öncesi petrol giderme derusting, İyon kaplama; Phosphorprocess; Karbon birikimini giderin; Oksit cildi çıkarın; Parlatma cilasını çıkarın; Metal iş parçaları yüzey aktivasyon tedavisi vb.

(3) enstrümantasyon endüstrisi: hassas parçalar yüksek temizlik derecesi montaj vb. Öncesi temizlik

(4) elektronik endüstrisi: rosin haricindeki baskılı devre, kaynak noktası, temizleme mekanik elektronik parçaları gibi yüksek basınçlı kontaklar

(5) tıbbi endüstri: temizlik ve dezenfeksiyon tıbbi ekipmanı, sterilizasyon, deney tüpleri temizleme vb.

(6) yarıiletken endüstrisi: yarıiletken çip yüksek temizlik derecesi temizleme.

(7) saatler önce dekorasyon endüstrisi: yağ, kir, oksidasyon tabakası, cila vb. Malzemeleri çıkarın.

(8) Kimya, biyolojik sanayi: Deney gemileri temizlik, kirleri böler.

(9) optik endüstrisi: terleme, is kuruması vb. Hariç optik cihazların yağdan arındırılması

(10) Tekstil endüstrisinin temizliği: Tekstil mili temizliği, memeler vb.

(11) petrokimya: metal kafes temizleme tarama ve kimyasal konteyner, anahtar temizleme, vb

 • Dayanıklı paslanmaz çelik yapı .
 • Ultrasonik temizleme ve ısıtma aynı zamanda da çalışabilir.
 • Ufacık leke parçacıkları için yüksek verimli temizlik.
 • Uzun delik, finedraw ve parça parçası veya iş parçasının barınaklarını temizlemek için mükemmel, temizleme sıvısını ellerinize dokunmanıza gerek yoktur.
 • Tam yıkama süresi ve sıcaklık kontrolü için büyük dijital zamanlayıcı ve sıcaklık göstergesi .
 • CE, FCC ve RoHS Onaylandı.
 • Dahili Güçlü Dönüştürücü , ultrasonik gücü güçlendirebilir ve üstün temizlik sonucu üretebilir
 • Daha az sürtünmeye ihtiyaç duyan bazı küçük nesneleri temizlemek için paslanmaz çelik temizleme sepeti, küçük nesneler ve depo arasındaki sürtünmeyi azaltabilir.
 • Su sıcaklığının dağılmasını önlemek için saplı, paslanmaz çelik sıkı geçmeli kapak.
 • Kolay temizleme ve durulama için Akış Kontrol Vanası ile Drenajlar
 • Kaymaz lastik ayaklar.
 • Genel temizlik için sadece musluk suyu kullanın, ayrıca gerektiğinde yıkama sonucunu iyileştirmek için yaklaşık 5-10 ml deterjanı suya ekleyebilirsiniz.
 • Temizleme solventi, termal enerji, işyeri ve işçilikten uzak tutun.

 


Ultrasonik Temizleyicinin Rekabet Üstünlüğü :
Diğer temizleme yöntemleri ile karşılaştırıldığında, ultrasonik temizleme makineleri büyük bir üstünlük gösterdi. Özellikle uzmanlık, kolektifleştirme üretim şirketi, yavaş yavaş geleneksel daldırma, fırçalama, basınç yıkama, titreşim temizleme ve buhar temizleme işlemi yöntemi ile ultrasonik temizleme makineleri ile vardır. Yüksek iletkenlik ve yüksek temizlik Ultrasonik uygulama, orta dalgalı dalgalı ses dalgaları sayesinde penetrasyon ve kavitasyon şok dalgası üretir. Karmaşık bir görünüm, iç boşluk ve ince boş parçalar temizlenebildiğinden, yağ çıkarma, pas, fosfatlama işlemlerinin çoğu için, sadece iki veya üç dakika süren işlemler sonucunda ultrasonik olarak, geleneksel yöntemlere kıyasla daha hızlı olabilir; onlarca kez, temizlik, ürün yüzey kalitesinde ve üretkenlikte daha yüksek vesileler talep eden yüksek standartlara erişebilir; diğer muamele yöntemlerine sahip vitrinler ne kadar zorlanırsa ya da yeri doldurulamaz sonuçlar doğurabilir.

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.