Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerUltrasonik Temizleme Makinesi

Masa Üstü Meyve Ultrasonik Temizleyici, Mücevher / Makine parçaları veya Saat için Ultrasonik Temizleme Makinesi

Masa Üstü Meyve Ultrasonik Temizleyici, Mücevher / Makine parçaları veya Saat için Ultrasonik Temizleme Makinesi

Büyük resim : Masa Üstü Meyve Ultrasonik Temizleyici, Mücevher / Makine parçaları veya Saat için Ultrasonik Temizleme Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $30-$200
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Detaylı ürün tanımı
renk: Beyaz

Masa Üstü Meyve Ultrasonik Temizleyici, Mücevher / Makine parçaları veya Saat için Ultrasonik Temizleme Makinesi


Ultrasonik Temizleyicinin Hızlı Detayı:

İçindeki sıvı ortam rolündeki belirli ses dalgaları frekans aralığı rol oynayabilir, çünkü bu temizlik iş parçası bir temizlik teknolojisidir, çünkü ortaya çıktıktan beri hayatın her kesiminden dikkat çekmektedir. Ultrasonik temizlemenin kullanımı iş verimliliğini ve temizlik etkisini, geçmiş, körlüğü temizleyen açıyı, kör boşlukları ve ulaşılması zor tüm barınak kötü insanları ve uygulamalarını büyük ölçüde iyileştirir ve uygulamalar her zaman insanların kafasını karıştırır, gelişimin ultrasonik temizliği ve kullanımı bu işi yapar nispeten kolay. Son yıllarda, elektronik teknolojinin hızlı gelişimi, günlük çalışmalarımızla ultrasonik temizleme ile ayrıştırılamaz, birkaç evrim nesli yoluyla ultrasonik temizleme makineleri, teknoloji daha ileri, etki daha fazla dikkat çekici yavaş yavaş yaygın olarak kullanılır.
Ultrasonik dalga, sıvı iletiminde titreşimin dört bin katıdır, ultrasonik bir tür sıkıştırma dalgasıdır, çünkü medya kullanımının teşvik edilmesi, sayısız küçük kabarcıklara neden olan sıvı basınç değişimlerinde olacaktır, kabarcıklar sıkıştırma patladığında, kavitasyon etkisine neden olur, Güçlü bir etkiye sahip olacak ve ultrasonik emülsifiye edici ve nötrleştirme etkisine sahip olması, yıkanmış nesneyi tutturmak için gresin daha etkili bir şekilde yıkanmasını önleyebilir.
Ultrasonik Temizleyici Uygulamaları:

Temizleme yönteminin hepsinde, ultrasonik temizleme en yüksek verimliliktir, en iyilerden birinin etkisidir, bu nedenle ultrasonik temizleme, benzersiz çalışma prensibi ve yakından ilişkili temizleme yöntemi ile bu etkiyi elde edebilir. Örneğin, üretimde ve yaşamda birçok şeyi temizlememiz gerektiğini, örneğin birçoğunu da temizlemeniz ve bağlamanız gerektiğini biliyoruz, örneğin: kirletici maddeleri uzaklaştırın, nesneleri küçük deliklerden ayırın, yabancı nesnelerin ortak el ile temizleme yöntemi ve şüphesiz nesne barınağı gereklilikleri karşılar, buharlı temizlik ve yüksek basınçlı su jeti temizliği bile yüksek temizlik derecesi gerekliliğini sağlayamaz, ultrasonik temizleme nesnelerinin öldürücü bakterileri, çözülebilir organik kirleticileri de sağlayabilir, korozyonu önler, bu nedenle ultrasonik temizleme giderek daha yaygın olarak kullanılır. çoğu alan:
(1) makine endüstrisi: paslanmaz yağ giderme, temizliği Ölçme; Mekanik parçaların yağdan arındırılması, Motor, karbüratör ve otomobil parçalarının temizlenmesi, Filtreler, filtre tarama temizliği vb.
(2) yüzey işleme endüstrisi: önceden hazırlanmış yağ giderme pasını alma, temizlemeden önce iyon kaplama; Phosphorprocess; Karbon birikimini kaldırın; Oksit cildi çıkarın; Parlatma bileşiğini çıkarın; Metal parçaların yüzey aktivasyon işlemi vs.
(3) enstrümantasyon endüstrisi: hassas parçalar montajdan önce yüksek temizlik derecesi temizlik vs.
(4) elektronik endüstrisi: reçine, kaynak noktası, temizlik gibi mekanik elektronik parçalar, vb.
(5) tıp endüstrisi: tıbbi temizlik ve dezenfeksiyon ekipmanları, sterilizasyon, deneysel kap temizliği vb.
(6) yarı iletken endüstrisi: yarı iletken yongası yüksek temizlik derecesi temizlik.
(7) önce saatler, dekorasyon endüstrisi: yağ, kir, oksidasyon tabakası, parlatma bileşiği vb.
(8) kimya, biyolojik endüstrisi: temizlik gemilerinin denenmesi, kirli kısımları ayırır.
(9) optik endüstrisi: terleme, kurum temizleme vb.
(10) tekstil endüstrisinin: tekstil milini, iplikçiyi vb.
(11) petrokimya: metal kafes temizleme taraması ve kimyasal kap, anahtar temizliği, vb.


Ultrasonik Temizleyicinin Rekabet Avantajı :
Diğer temizleme yöntemleriyle karşılaştırıldığında, ultrasonik temizleme makineleri büyük üstünlük gösterdi. Özellikle uzmanlık alanında, kollektifleştirme üretim işletmesi, geleneksel daldırma, fırçalama, basınçlı yıkama, titreşim temizleme ve buharlı temizleme işlem yönteminin yerini alan ultrasonik temizleme makineleri ile kademeli olarak var. Ultrasonik yüksek verim ve yüksek temizlik sağlar, orta şanzımandaki ses dalgaları sayesinde penetrasyon ve kavitasyon şok dalgası üretilir. Böylece karmaşık görünüm, iç boşluk ve ince boş parçalar kolayca temizlenir, çoğu yağ çıkarma, pas, fosfatlama işlemi, ultrasonikte olduğu gibi sadece iki ya da üç dakika süren işlem sırasında, geleneksel yöntemlere göre hızını artırabilir. birkaç kez, onlarca kez, temizlik yüksek standartlara ulaşabilir, çoğu ürün yüzey kalitesi ve daha yüksek durumlar talep etmek için verimlilik, diğer tedavi yöntemleri ile daha fazla vitrin elde edilmesi zor veya yeri doldurulamaz sonuçlar elde etmek zordur.

Şirket tanıtımı:
1999 yılında kurulan Pekin Cheng-cheng Weiye Bilim ve Teknoloji Co, Ltd ultrasonik dönüştürücüler, ultrasonik ekipman ve piezoelektrik seramik alanında profesyonel bir üreticisidir.
Özellikle 2004 yılında, ultrasonik boru şeklindeki dönüştürücü ekipmanımızı araştırdık ve boru hattı ve vakumla temizlemenin getirdiği aşırı rahatsızlığı kolay bir iş haline getiren yeni bir ürün haline getirdik. Bu ürün, çeşitli kimyasal prosedürler için damıtma, karışım ve değirmenlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve müşterilerimizden büyük övgüler almıştır.

Ödeme:
Paypal veya T / T, western union vb.

Nakliye:
Normalde miktarınız çok fazla değilse, Fedex ekspres ekonomi tarafından gönderilir. Veya deniz veya diğer ekspreslerden talep ettiğiniz şekilde, miktarınıza göre.

sertifikasyon:
CE, ISO9001, ROSH


Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.