Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerUltrasonik Temizleme Makinesi

360W 13L büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / lineer konum temizleyici

360W 13L büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / lineer konum temizleyici

360W 13L büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / lineer konum temizleyici supplier 360W 13L büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / lineer konum temizleyici supplier 360W 13L büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / lineer konum temizleyici supplier

Büyük resim : 360W 13L büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / lineer konum temizleyici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $90-$800
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Detaylı ürün tanımı

360W 13 L büyük mekanik ultrasonik temizleyici /industry ultrasonik temizleyici/küçük masa temiz


Ultrasonik temizleyici hızlı detayını:

Ses dalgaları sıvı orta rolü belirli frekans aralığı bir rol, bu temizlik iş parçası beri Temizleme teknolojisi advent beri oynayabilir, dikkatini hayatın her kesiminden aldı. Ultrasonik Temizleme kullanımını büyük ölçüde iş verimliliği ve temizlik etkisi, geçmiş, kör açı, kör delik ve herhangi bir ulaşmak zor barınak kötü insanları geliştirmek tasfiye ve yöntemler her zaman göreli kolaylıkla iş geliştirme ve kullanım yapmak kafası karışık, ultrasonik Temizleme hissediyorum insanlar olun. Elektronik teknolojisi, bizim günlük iş ayrılmaz ile temizlik ultrasonik hızla gelişmesi ile son yıllarda ultrasonik temizleme makineleri evrim, teknoloji daha gelişmiş, aynı zamanda, fiyatı da daha fazla meslekler kabul etkisi daha dikkat çekici, birkaç nesilden yavaş yavaş yaygın olarak kullanılır.

Ultrasonik dalga geçecek, sıvı iletim dört bin defa titreşim nedeniyle bir çeşit sıkıştırma dalga ultrasonik, medya kullanımı teşvik sıvı basıncı değişiklikleri sayısız küçük kabarcıklar, neden kavitasyon etkisi vakum, neden ne zaman sıkıştırma kabarcıklar Kumlama, güçlü bir etkiye sahip olacaktır ve ultrasonik hazırlama için sahip ve eylem nötralize daha etkili bir şekilde önleyebilirsiniz yıkanmış uzak yıkanmış nesne eklemek için yağ.


Açıklama , ultrasonik temizleyici:

Ultrasonik hücre topu hayvan veya bitki hücreleri, bakteri, gemma ya da doku veya dağılım nadir toprak ve çeşitli inorganik mineral toz parçalamak için kullanılabilir. Hız kimyasal, biyolojik ya da fiziksel tepkiler ve degass sıvı için ideal bir cihazdır.
Ultrasonik hücre topu 1/100 mikron emulsoid hazırlamak, homojenize karışımı karışık olması zor bazı konularda polimerize ve bazı diğer taraftan ayrı. Genel olarak, damıtma, smash, emülgatör, Homojenizasyon, soliquoid, sapma, aerosol gibi çeşitli fonksiyonları işlemek, exsolution ve kristalizasyon ve farklı bir elektron mikroskobu altında biyolojik numunelerin hazırlanması hızlandırmak.


Uygulamalar ultrasonik temizleyici:

Tüm temizleme yöntemi, ultrasonik Temizleme en yüksek verimliliği, biri en iyi, yani ultrasonik Temizleme etkisi benzersiz çalışma prensibi ve temizleme yöntemi ile yakın bir ilişkisi böyle etkisi elde edebilirsiniz. Biliyoruz, üretim ve hayat, gereken bir sürü şey temiz, temiz ve bağlantı-in aynı zamanda birçok, örneğin yazın gerekir: Kaldır kirleticiler, nesneleri küçük delik, yabancı nesneleri ve nesne barınak ortak el ile Temizleme yöntemi kuşkusuz değil karşılamak gereksinimleri, hatta buharlı temizlik ve yüksek basınçlı su jeti Ayrıca temizlik serpiştirmek yüksek temizlik-derecesi şartı tatmin edemez , ultrasonik Temizleme nesnelerin de elde edebilirsiniz kill bakteriler, çözünür organik kirleticiler, korozyonu önlemek için bu nedenle, ultrasonik Temizleme giderek yaygın birçok alanda kullanılır:

(1) Makina Sanayi: Paslanmaz yağ Temizleme, temizlik; ölçme Mekanik parçaları yağ Temizleme, derusting motoru, karbüratör ve temizlik, otomobil parçaları filtreler, filtre serpmek temizlik, vs.

(2 yüzey işleme sanayi: yağ kaldırma derusting temizlemeden önce; kaplama iyon preplated Phosphorprocess; Karbon birikimi Kaldır; Oksit deri kaldırmak; Bileşik polisaj Kaldır; Metal parçaların harekete geçirmek tedavi vb yüzey.

(3) araçları Sanayi: hassas parçalar yüksek temizlik derecesi montaj vs önce temizlik.

(4) Elektronik Sanayi: spot, kaynak reçine, yüksek basınç dışında baskılı devre kartı bağlantı kurduğunda Temizleme, vb gibi mekanik elektronik parçalar.

(5) tıp sektöründe: tıbbi malzeme temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinin, sterilizasyon, deneysel damarlarının temizlik, vs.

(6) Yarıiletken endüstrisi: yarı iletken çip yüksek temizlik derecelik temizlik.

(7) saatler ilk, dekorasyon Sanayi: yağ, kir, oksidasyon tabaka parlatma bileşik vb kaldırın.

(8) kimyasal, biyolojik Sanayi: deneme temizlik, damarları kirli böler.

(9) optik Sanayi: optik cihaz yağ Temizleme, terleme, kurum Temizleme, vb hariç.

(10), tekstil sektöründe: temizlik Tekstil iğ, spinneret vs.

(11) Petrokimya: metal kafes Temizleme tırmık ve kimyasal konteyner, anahtarı Temizleme, vb.

Özellikleri ultrasonik süpürge:

Ürün resmi

türü ve özellikleri

mekanik 13L

BJCCWY-2013T mekanik ultrasonik temizleyici

birim : 13 L paslanmaz

güç : 360W

iç boyutu: 355 × 325 × 150 mm (UxGxY)


Rekabet avantajı ultrasonik süpürge:
Yöntemi, temizleme makineleri büyük üstünlük gösterdi ultrasonik Temizleme diğer tür ile karşılaştırıldığında. Özellikle uzmanlık, ortak üretim kurumsal, yavaş yavaş ultrasonik Temizlik makineleri ile yerine geleneksel dip, bodur, basınç kızarma, temizlik titreşim ve buharlı temizlik işlem yöntemi. Ne zaman şok dalgası penetrability ve kavitasyon ultrasonik applize yüksek verim ve orta bir iletim, ses dalgaları sayesinde yüksek temizlik üretilmektedir. O kadar kolay karmaşık görünümünü, iç boşluğu ve boş parçalar temiz yağ Temizleme, pas, phosphating işlemi için en iyi gibi içinde bitirmek için onun hız geleneksel yöntem-ebilmek geliştirmek için defalarca, birkaç kez daha sadece iki ya da üç dakika eylem altında ultrasonik temizlik hangi ürün için birçok yüzey kalitesi ve verimliliği daha yüksek durumlarda talep yüksek standartları elde edebilirsiniz , diğer tedavi yöntemleri elde etmek sert ve yeri doldurulamaz sonuçları ile daha fazla vitrinler.

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.