Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerUltrasonik Temizleme Makinesi

480W büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / makine temizleyici

480W büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / makine temizleyici

480W büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / makine temizleyici supplier 480W büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / makine temizleyici supplier 480W büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / makine temizleyici supplier

Büyük resim : 480W büyük mekanik ultrasonik temizleyici / sanayi ultrasonik temizleyici / makine temizleyici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $90-$800
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Detaylı ürün tanımı480W büyük mekanik ultrasonik temizleyici / endüstri ultrasonik temizleyici / makine temizleyici

Ultrasonik Temizleyici Hızlı Detay:

Gelişiyle beri, hayatın her kesiminden ilgi gördü çünkü sıvı ortamın rolü ses dalgalarının belirli bir frekans aralığı içinde bir temizleme teknolojisi rolünü, bu temizleme parçayı çalabilir. Ultrasonik temizleme kullanımı büyük ölçüde kör Açı, kör delikler ve kötü insanlar ve uygulamalar her zaman insanların gelişim karıştı, ultrasonik temizlik hissettirmek ve bu işi yapmak kullanan zor ulaşılabilecek barınak temizleme, iş verimliliği ve temizlik etkisi, geçmiş artırır göreli kolaylıkla. Son yıllarda, daha ileri evrim, teknoloji birkaç nesil boyunca elektronik teknolojisi, günlük çalışma ayrılmaz, ultrasonik temizleme makineleri ile ultrasonik temizlik hızlı gelişimi ile, etkisi daha dikkat çekici, aynı zamanda, fiyat da daha fazla mesleklerde kabul edilmektedir giderek yaygın olarak kullanılmaktadır.
Sayısız minik kabarcıklar neden sıvı basınç değişiklikleri olmak kavitasyon etkisi vakum neden olacaktır medya kullanımı teşvik, kompresyon dalgasının bir tür ultrasonik çünkü sıkıştırma patlatma kabarcıklar olduğunda ultrasonik dalga, sıvı iletim dört bin kat titreşim gitmektedir güçlü bir etkiye sahip olacak ve ultrasonik emülsifiye ve nötralize eylem daha etkin yıkanmış nesne takmak için gres akıp önlemek olabilir sahiptir.


Ultrasonik Temizleyici açıklaması:

Ultrasonik Cel Disruptor hayvan ya da bitki hücreleri, bakteriler, Gemma veya doku parçalamak veya nadir toprak ve inorganik mineral tozu çeşitli dağılım için kullanılabilir. Kimyasal, biyolojik ya da fiziksel reaksiyonları ve gazsız sıvı hızlandırılması için ideal bir cihazdır.
Ultrasonik hücre Topu, 1/100 mikron emulsoid hazırlamak polimerize bazı konularda karışık olabilir sert karışımı homojenize ve diğer bazı dışarı ayırabilirsiniz. Genel olarak, bu tür damıtma, parçalamak, emülsiyon, homojenleştirme, soliquoid, aberrance, aerosol, ayrılım ve kristalleşme kadar hızlandırır ve elektron mikroskobu altında, biyolojik numunelerin farklı hazırlanması gibi çeşitli fonksiyonları işleyebilir.


Ultrasonik Temizleyici Uygulamaları:

Temizleme yöntemi, tüm olarak, ultrasonik temizleme, en yüksek verim, iyi bir etkisi, yani ultrasonik temizleme yakın ilişkili eşsiz çalışma prensibi ve temizlik yöntemi ile bu etkiyi elde Can. Şüphesiz nesneleri minik delikler, yabancı nesneler ve nesne barınak ortak manuel temizleme yöntemi olamaz Ekskavatör, kirleri çıkarmak: Biz, üretim ve hayatta, aynı zamanda pek çok örneğin temizlik ve bağlantı türü için gereken, bir çok şey temizlemek gerekiyor biliyorum önlemek, aynı zamanda öldürmek bakteriler, çözünebilir organik kirleticiler elde edebilirsiniz ultrasonik temizleme nesneler, korozyona yüksek temizlik-derece gereksinimi karşılamak olamaz da, hatta buharlı temizlik ve yüksek basınçlı su jeti temizleme gereksinimlerini karşılamak, bu nedenle, ultrasonik temizlik giderek yaygın olarak kullanılmaktadır birçok alanlar:
(1) makine sanayi: Paslanmaz petrol çıkarma, temizleme Ölçme; Temizlik mekanik parçalar petrol çıkarma pas alma, Motor, karbüratör ve otomobil parçaları, filtre araştırmak temizleme, vb filtreler,
(2) yüzey işleme endüstrisi: preplated yağ çıkarma pas alma, temizleme önce İyon kaplama; Phosphorprocess; Karbon birikimi çıkarın; Oksit cilt çıkarın; Bileşik parlatma çıkarın; Metal parçalar yüzey aktivasyonu tedavi vb
(3) enstrümantasyon sanayi: hassas parçalar yüksek temizlik derece temizleme önce montaj vb
(4) elektronik sanayi: gibi mekanik elektronik parçalar temizleme, vb çam sakızının dışında baskılı devre kartı, kaynak nokta, Yüksek basınçlı kontakları
(5) Tıbbi endüstri: temizlik ve dezenfeksiyon, sterilizasyon tıbbi malzeme, deneysel gemiler, vb temizlik
(6) yarı iletken endüstrisi: yarı iletken çip yüksek temizlik derece temizliği.
(7) saatler ilk dekorasyon endüstrisi: vb yağ, kir, oksidasyon katmanı kaldırmak bileşik parlatma
(8) Kimyasal, biyolojik sanayi: Deney temizlik gemiler, kirli böler.
(9) optik sanayi: terleme dışında optik cihaz yağ çıkarma, kurum temizliği, vb
(10) tekstil sektörünün: temizlik tekstil mili, püskürtme memesinin vb
(11) petrokimya: metal örgü temizleme araştırmak ve kimyasal konteyner, anahtar temizleme, vb

Ultrasonik Temizleyici Özellikleri:

ürünler resim

türü ve özellikleri


mekanik 20L

BJCCWY-2120T mekanik ultrasonik temizleyici
hacim: Paslanmaz 20 L
Güç: 480W
iç boyutu: 530 × 325 × 150mm (UxGxY)


Ultrasonik Temizleyici Rekabet Avantajı:
Temizleme yöntemi diğer tür ile karşılaştırıldığında, ultrasonik temizleme makineleri büyük bir üstünlük gösterdi. Özellikle uzmanlık, kollektivizasyon üretim kurumsal, ultrasonik temizleme makineleri, geleneksel daldırma, bodur, basınç yıkama, titreşim temizleme ve buhar temizleme işlemi yöntemi yerine giderek birlikte vardır. Ultrasonik, orta iletim, ses dalgaları sayesinde zaman penetre ve kavitasyon şok dalgası üretilen yüksek verim ve yüksek temizlik applize. Yani kolay gibi bitirmek için sadece iki ya da üç dakika etkisi altında ultrasonik olarak petrol çıkarma, pas çoğu için karmaşık görünüm, iç boşluğu ve ince boş parçaları temiz, fosfatlama işlemi ile, geleneksel yönteme göre onun hızı artırabilir onlarca kez birkaç kez, temizlik ürünü yüzey kalitesi ve verimlilik çok yüksek vesilelerle talep yüksek standart, elde edebilirsiniz, diğer tedavi yöntemleri ile daha vitrinler elde etmek veya yeri doldurulamaz sonuçları zordur.

Şirket tanıtımı:
1999 yılında kurulan, Pekin Cheng-Cheng Weiye Bilim ve Teknoloji Co, Ltd ultrasonik dönüştürücüler, ultrasonik ekipman ve piezoelektrik seramik profesyonel bir üreticisidir.
Özellikle 2004 yılında, biz araştırılmış ve kolay bir görev haline boru hattı ve vakum temizlik getirdiği aşırı rahatsızlık döner yeni bir ürüne bizim ultrasonik boru şeklinde dönüştürücü ekipman geliştirdi. Bu ürün, yaygın karıştırın ve çeşitli kimyasal işlemler için değirmen, damıtma kullanılmıştır ve müşterilerimizden çok övgü aldı.

Ödeme:
Biz vb paypal veya T / T, Western Union kabul

Nakliye:
senin miktar çok fazla değil Normalde, biz ekonomiyi ifade Fedex tarafından dışarı gemi. Ya da olduğu gibi sizin miktarına göre, deniz ya da diğer ifade ile istedi.

sertifikasyon:
CE, ISO9001, Roş

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.