Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerPiezo Seramik Eleman

Piezo Elektrik Titreşim Sensör için Pzt Piezo Seramik Eleman

Piezo Elektrik Titreşim Sensör için Pzt Piezo Seramik Eleman

Büyük resim : Piezo Elektrik Titreşim Sensör için Pzt Piezo Seramik Eleman

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: RoSH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 ~ 50
Fiyat: $18~$25
Ambalaj bilgileri: Normal ambalaj
Teslim süresi: 30 GÜN
Yetenek temini: 1000PCS + aylık
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

piezoseramik malzemeler

,

Piezo malzemesi

Piezo Elektrik Titreşim Sensör için Pzt Piezo Seramik Eleman

Piezoelektrik seramik malzemeler elektromekanik dönüştürücüler vardır: Bunlar elektrik enerjisi ve tersi içine mekanik enerjiyi dönüştürmek bizden piezoelektrik seramik malzeme sensörler, aktüatörler, gaz ateşleme ve yüksek güç ultrasonik uygulamalar için güç dönüştürücüler kullanılır..

Piezoelektrik seramik malzeme mekanik hareketi ya da titreşim içine elektrik sinyalleri dönüştürmek için, tersine, elektriksel parametrelerin içine, basınç ve ivme gibi mekanik parametreleri dönüştürmek için kullanılan ya da vardır.

Sensörlerin onlar mümkün elektrik sinyallerine güçleri, baskıları ve ivmeleri dönüştürmek yapmak ve sonic ve ultrasonik dönüştürücüler titreşimler veya deformasyonlar içine elektrik gerilimleri dönüştürmek.

Piezo silindirler (Tüpler)
Piezoelektrik Ultrasonik Hava Transdüserler
su sesi altında ultrasonik ses,

Halka piezoelektrik seramik dönüştürücü vb Hidrofondan, sualtı sensörü, sonar için yaygın olarak kullanılmaktadır

Daha özel piezoelektrik seramik müşterinin isteği olarak yapılabilir.

Ekibimiz profesyonel piezoelektrik teknolojisi sağlayacaktır.

1.High korozyona dayanıklı, uzun çalışma hayatı
2.Includes Diskler, Silindir, Yüzük, Tüp

UYGULAMA CEVAP

apiezoceramic levha ve bazı özellikleri 1.The frekans sınırı?

Genellikle uygulama sıklığı sınırları dönüştürücü tasarımı ve boyut ve şekli ile ilgili rezonans aracılığıyla tespit edilmektedir. Bir piezoseramikli sayfası için, doğal frekans için sınır yoktur. 2.85 olduğunu PSI-5A bir malzeme tabakası "kare, 0,0075" kalın sahip düzlemsel dilatasyon yaklaşık 14 KHz modu ve mahalle kalınlık mod titreşim 13 MHz. önemli akım ultrasonik frekanslarda sırasında geniş yüzey alanı parçaları toplandı zaman sınırlayıcı faktörler elektrotların dirençli ısıtma gibi ortaya çıkabilir.

dönüştürücüler statik ve dinamik kuvvet sensörleri olarak kullanılan piezo için herhangi bir gerçek var 2.Is?

Nedeniyle şarj kaçak Piezo dönüştürücüler statik kuvvet ölçümleri için kullanılamaz. geçici kuvvet ölçümleri için onlar only0.1 saniye başarıyla uygulanabilir.

3.the piezoelektrik malzeme ömrünü tahmin?

Henüz bu "yorulma ömrü" belirlemek hiçbir test yoktur. Tesisimiz gerilim ve montaj içermelidir 1982 tür hesaplamalar beri operasyonel piezo fan olmuştur.

4.How sıcaklığı effectpiezoceramic dönüştürücüler yapar?

Piezo seramik piroelektrik özellikleri sıcaklık değişimlerine bağlı olarak herhangi bir piezo dönüştürücü elektrotlar aracılığıyla gerilim görünümünü sorumludur. Neredeyse piezoseramiklerin her ve her özellik sıcaklığından etkilenir. Bunu ilgili genel bir şekilde mevcuttur. Denemenize ve hesaplamalara göre, bağımlılık bu bağlamda üzerine baktı gerekir.

Piezo teknolojisi CEVAPLAR

1.What piezoseramiklerin ile titreşimi engeller işlemidir?

Titreşim iptal işlemi nesnenin dış yüzeyine, iki piezoseramik yaprak ekleme ile elde edilebilir. Bu istenmeyen bir bükme kontrollüdür ilk levha yüzeyi üzerindeki yükü ölçmek için kullanılır gereken (bir ışın olarak) noktasına yakın olmalıdır. Bir suş sensöründen gelen verileri bir akıllı kutu içine konur. Bu gadget dolayısıyla bir sonuç sheet.As ikinci sürücüleri güç amplifikatörü kontrol, ikinci tabakanın mekanik olarak gelişen hareket, diğer titreşimleri karşı yapısına titreşimleri üretir.

Gelecekte her zaman manyetik teknolojiyi yerine Piezo teknolojisi olasılığı var 2.Is?

Piezo teknolojisi manyetik teknoloji değiştirilmesi olasılığı mümkün değildir. Manyetik teknolojisi fiziksel temas olmadan gücüne dayanmaktadır. Öte yandan, Piezo teknolojisi tamamen bodies.For örneğinden doğrudan temas olan kuvvetler elde edilir, Piezo aktüatörler tüm solenoidler eski yapma yeteneğine sahip. manyetik teknoloji nedeniyle Piezo aktüatörler Piezo technology.The ana ilgi unutulmuş olacağı son derece improbably neden Ancak, hangi ağır olduğu için daha az powe üzerinde çalışmak için solenoidler yeteneği olduğunu

Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Bizim politikamız, yüksek düzeyde ürün kalitesi ve beklentilerini karşılamak veya aşmak hizmetleri sağlayarak, her iki, müşteri memnuniyetini elde etmektir. Amacımız müşterilerimizin gelecek yıllar için bize iman devam etmelerini sağlamaktır.

BİZİM DÜŞÜNME

Biz gerçekten müşterilerimiz ile uzun vadeli bir ilişki inanıyoruz ve bizim sloganı müşteri memnuniyetidir. Biz her zaman en uygun fiyata en kaliteli ürünleri temin inanıyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Yüksek kalite   - Biz değer, kalite, hizmet ve dürüstlük en yüksek standartlarda müşterilerimiz için ürünler sunmak için her türlü çabayı koydu.

Çalışan Güvenliği - Çalışanlar herhangi bir iyi bir şirket değerli varlıklardır. Bu nedenle bizim çaba bizim çalışanları için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamaktır.
Çevresel koruma   - Biz çevreye ve çevre dostu bir şekilde bizim tesis çalışmaları için bakım.

Zamanında teslimat   - Biz söz ne zaman biz teslim!

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.