Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerUltrasonik Temizleme Makinesi

Ev Küçük Hacimli Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.6L / 1.3L / 2L / 3L / 4L / 6L / 10L

Ev Küçük Hacimli Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.6L / 1.3L / 2L / 3L / 4L / 6L / 10L

Büyük resim : Ev Küçük Hacimli Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.6L / 1.3L / 2L / 3L / 4L / 6L / 10L

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Detaylı ürün tanımı

Ev Küçük Hacimli Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.6L / 1.3L / 2L / 3L / 4L / 6L / 10L
 

Hızlı Detay

Ultrasonik temizleyici:

İçinde sıvı ortam rolünde ses dalgalarının belirli frekans aralığı rolü oynayabilir, bu temizlik iş parçası, gelişinden beri bir temizlik teknolojisinde hayatın her kesiminden ilgi görmüştür. Ultrasonik temizleme kullanımı, iş verimliliğini ve geçmişteki temizleme etkisini, geçmişini, kör açıyı, kör delikleri ve herhangi bir ulaşılması zor olan barınak kötülük insanlar ve uygulamalarını iyileştirir; daima insanları şaşkın hissettirir, gelişimi ultrasonik olarak temizler ve bu işi yapar Görece kolaylıkla. Son yıllarda, elektronik teknolojinin hızlı gelişimi, evrimin çeşitli nesiller boyunca ayrılmaz, ultrasonik temizleme makineleri ile günlük işimizle ultrasonik temizleme, teknoloji daha ileri, etkisi de daha dikkat çekici, ayrıca, fiyat da mesleklerde kabul etti Yavaş yavaş yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ultrasonik dalga, sıvı iletkenliğinde dört bin katı titreşimle ilerliyor, çünkü ultrasonik medyanın kullanımını teşvik ederken bir tür sıkıştırma dalgası oluşturuyor ve sıvı basınç değişiklikleri kabarcıklar sıkıştırma patlaması yaparken kabarcık etkisi vakumuna neden olarak sayısız minik kabarcığa neden olacak, Güçlü bir etkiye sahip olacak ve ultrason emülsifiye edici ve nötralize edici etkiye sahip olacak ve yıkanmış nesneyi tutturmak için yağın yıkanmasını daha etkili bir şekilde engelleyecektir.

Ultrasonik Temizleme Makinesi, Masa Üstü Ultrasonik Temizleme Tankı, Saat Parçaları İçin


Ultrasonik Temizleyicinin Açıklamaları:


Ultrasonik hücre bozucu, hayvan veya bitki hücrelerini, bakterileri, gemileri veya dokuları parçalamak veya nadir toprak ve çeşitli inorganik mineral tozu dağıtmak için kullanılabilir. Kimyasal, biyolojik veya fiziksel reaksiyonları hızlandırmak ve gazını gidermek için ideal bir cihazdır.
Ultrasonik hücre bozucu, 1/100 mikron emülsoid hazırlayabilir, bazı maddeleri polimerize etmek ve diğerlerinden ayırmak için sert homojenize karışımı hazırlayabilir. Genel olarak, damıtma, parçalama, emülsiyonlaşma, homojenizasyon, solikoid, aberrance, aerosol gibi çeşitli fonksiyonları işleyebilir, exsolution ve kristalleşmeyi hızlandırır ve bir elektron mikroskopu altında farklı biyolojik numuneler hazırlar.


Ultrasonik Temizleyicinin Uygulamaları :

Temizleme yönteminin tamamında, ultrasonik temizleme, benzersiz çalışma prensibi ve temizleme metodu ile yakından ilişkili olarak, en yüksek verimlilik, en iyilerden birinin etkisi, bu nedenle ultrasonik temizleme bu etkiyi sağlayabilir. Üretimde ve hayatta, bir çok şeyi temizlememiz gerektiğini biliyoruz, örneğin temizlemek ve bağlantı türüne de ihtiyacımız var: kirleticileri çıkarmak, nesneleri taramak küçük delikler, yabancı nesnelerin ortak nesnel temizleme yöntemi ve nesne barınağı hiç şüphesiz Gereksinimleri karşılamak, hatta buhar temizleme ve yüksek basınçlı su püskürtme temizleme aynı zamanda öldürme bakterileri, çözünür organik kirleticiler elde edebilirsiniz, korozyon önlemek, bu nedenle, ultrasonik temizleme giderek yaygın olarak kullanılan ultrasonik temizleme nesneleri, yüksek temizlik derecesi şartını tatmin edemez gereksinimlerini karşılamak Birçok alan:

(1) makine endüstrisi: paslanmaya dayanıklı yağ çıkarımı, temizlik ölçümü; Mekanik parçalar yağ sökme önleyici, Motor, karbüratör ve otomobil temizleme parçaları, filtre tarama filtreleri vb filtreler

(2) yüzey işleme endüstrisi: temizlenmiş öncesi petrol giderme derusting, İyon kaplama; Fosfor işlemi; Karbon birikimini giderin; Oksit cildi çıkarın; Parlatma bileşimini çıkarın; Metal iş parçaları yüzey aktivasyon tedavisi vb.

(3) enstrümantasyon endüstrisi: hassas parçalar yüksek temizlik derecesi montaj vb. Öncesi temizlik

(4) elektronik endüstrisi: rosin haricindeki baskılı devre, kaynak noktası, temizleme mekanik elektronik parçaları gibi yüksek basınçlı kontaklar

(5) tıbbi endüstri: temizlik ve dezenfeksiyon tıbbi teçhizatı, sterilizasyon, deneme gemileri temizleme vb.

(6) yarıiletken endüstrisi: yarıiletken çip yüksek temizlik derecesi temizleme.

(7) saatler önce dekorasyon endüstrisi: yağ, kir, oksidasyon tabakası, cila vb. Malzemeleri çıkarın.

(8) kimyasal, biyolojik sanayi: Deney gemileri temizlik, kirleri böler.

(9) optik endüstrisi: terleme, kurum kuruması vb. Hariç optik cihazların yağdan arındırılması

(10) Tekstil endüstrisinin temizliği: Tekstil mili temizliği, iplikhane vb.

(11) petrokimya: metal kafes temizleme tarama ve kimyasal konteyner, anahtar temizleme, vbUltrasonik Temizleyicinin Özellikleri:
Ultrasonik Temizleyicinin Rekabet Üstünlüğü :


Diğer temizleme yöntemleri ile karşılaştırıldığında, ultrasonik temizleme makineleri büyük bir üstünlük gösterdi. Özellikle uzmanlık, kolektifleştirme üretim şirketi, yavaş yavaş geleneksel daldırma, fırçalama, basınç yıkama, titreşim temizleme ve buhar temizleme işlemi yöntemi yerine ultrasonik temizleme makineleri ile vardır. Yüksek verimlilik ve yüksek temizlik Ultrasonik uygulama, orta dalgalı dalgalı ses dalgaları sayesinde penetrasyon ve kavitasyon şok dalgası üretir. Karmaşık bir görünüm, iç boşluk ve ince boş parçalar temizlenebildiğinden, yağ çıkarma, pasa, fosfatlama işlemlerinin çoğuna, sadece iki ya da üç dakika süren işlemin ultrasonik olarak bitirilmesi, geleneksel yöntemlerden daha hızlı olması, Onlarca kez, temizlik, ürün yüzey kalitesinde ve üretkenlikte daha yüksek vesileler isteyen yüksek standartlara erişebilir; diğer muamele yöntemlerine sahip vitrinler ne kadar zorlanırsa ya da değiştirilemez sonuçlar doğurabilir.

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.