Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerUltrasonik Temizleme Makinesi

60W 40 K Ultrasonik Temizleme Dönüştürücü Sürüş Devresi Kartı CE ROSH TUV

60W 40 K Ultrasonik Temizleme Dönüştürücü Sürüş Devresi Kartı CE ROSH TUV

Büyük resim : 60W 40 K Ultrasonik Temizleme Dönüştürücü Sürüş Devresi Kartı CE ROSH TUV

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $10-$800
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Detaylı ürün tanımı

60W 40 K Ultrasonik Temizleme Dönüştürücü Sürüş Devresi Kartı CE ROSH TUVUltrasonik Temizleyicinin Açıklamaları:

Ultrasonik hücre bozucu, hayvan veya bitki hücrelerini, bakterileri, gemileri veya dokuları parçalamak veya nadir toprak ve çeşitli inorganik mineral tozu dağıtmak için kullanılabilir. Kimyasal, biyolojik veya fiziksel reaksiyonları hızlandırmak ve gazını gidermek için ideal bir cihazdır.
Ultrasonik hücre bozucu, 1/100 mikron emülsoid hazırlayabilir, bazı maddeleri polimerize etmek ve diğerlerinden ayırmak için sert homojenize karışımı hazırlayabilir. Genel olarak, damıtma, parçalama, emülsiyonlaşma, homojenizasyon, solikoid, aberrance, aerosol gibi çeşitli fonksiyonları işleyebilir, exsolution ve kristalleşmeyi hızlandırır ve bir elektron mikroskopu altında farklı biyolojik numuneler hazırlar.


Ultrasonik Temizleyicinin Uygulamaları :

Temizleme yönteminin tamamında, ultrasonik temizleme, benzersiz çalışma prensibi ve temizleme metodu ile yakından ilişkili olarak, en yüksek verimlilik, en iyilerden birinin etkisi, bu nedenle ultrasonik temizleme bu etkiyi sağlayabilir. Üretimde ve hayatta, bir çok şeyi temizlememiz gerektiğini biliyoruz, örneğin temizlemek ve bağlantı türüne de ihtiyacımız var: kirleticileri çıkarmak, nesneleri taramak küçük delikler, yabancı nesnelerin ortak nesnel temizleme yöntemi ve nesne barınağı hiç şüphesiz Gereksinimleri karşılamak, hatta buhar temizleme ve yüksek basınçlı su püskürtme temizleme aynı zamanda öldürme bakterileri, çözünür organik kirleticiler elde edebilirsiniz, korozyon önlemek, bu nedenle, ultrasonik temizleme giderek yaygın olarak kullanılan ultrasonik temizleme nesneleri, yüksek temizlik derecesi şartını tatmin edemez gereksinimlerini karşılamak Birçok alan:
(1) makine endüstrisi: paslanmaya dayanıklı yağ çıkarımı, temizlik ölçümü; Mekanik parçalar yağ sökme önleyici, Motor, karbüratör ve otomobil temizleme parçaları, filtre tarama filtreleri vb filtreler
(2) yüzey işleme endüstrisi: temizlenmiş öncesi petrol giderme derusting, İyon kaplama; Fosfor işlemi; Karbon birikimini giderin; Oksit cildi çıkarın; Parlatma bileşimini çıkarın; Metal iş parçaları yüzey aktivasyon tedavisi vb.
(3) enstrümantasyon endüstrisi: hassas parçalar yüksek temizlik derecesi montaj vb. Öncesi temizlik
(4) elektronik endüstrisi: rosin haricindeki baskılı devre, kaynak noktası, temizleme mekanik elektronik parçaları gibi yüksek basınçlı kontaklar
(5) tıbbi endüstri: temizlik ve dezenfeksiyon tıbbi teçhizatı, sterilizasyon, deneme gemileri temizleme vb.
(6) yarıiletken endüstrisi: yarıiletken çip yüksek temizlik derecesi temizleme.
(7) saatler önce dekorasyon endüstrisi: yağ, kir, oksidasyon tabakası, cila vb. Malzemeleri çıkarın.
(8) kimyasal, biyolojik sanayi: Deney gemileri temizlik, kirleri böler.
(9) optik endüstrisi: terleme, kurum kuruması vb. Hariç optik cihazların yağdan arındırılması
(10) Tekstil endüstrisinin temizliği: Tekstil mili temizliği, iplikhane vb.
(11) petrokimya: metal kafes temizleme tarama ve kimyasal konteyner, anahtar temizleme, vb

Ultrasonik Temizleyicinin Rekabet Üstünlüğü :
Diğer temizleme yöntemleri ile karşılaştırıldığında, ultrasonik temizleme makineleri büyük bir üstünlük gösterdi. Özellikle uzmanlık, kolektifleştirme üretim şirketi, yavaş yavaş geleneksel daldırma, fırçalama, basınç yıkama, titreşim temizleme ve buhar temizleme işlemi yöntemi yerine ultrasonik temizleme makineleri ile vardır. Yüksek verimlilik ve yüksek temizlik Ultrasonik uygulama, orta dalgalı dalgalı ses dalgaları sayesinde penetrasyon ve kavitasyon şok dalgası üretir. Karmaşık bir görünüm, iç boşluk ve ince boş parçalar temizlenebildiğinden, yağ çıkarma, pasa, fosfatlama işlemlerinin çoğuna, sadece iki ya da üç dakika süren işlemin ultrasonik olarak bitirilmesi, geleneksel yöntemlerden daha hızlı olması, Onlarca kez, temizlik, ürün yüzey kalitesinde ve üretkenlikte daha yüksek vesileler isteyen yüksek standartlara erişebilir; diğer muamele yöntemlerine sahip vitrinler ne kadar zorlanırsa ya da değiştirilemez sonuçlar doğurabilir.

Şirket tanıtımı:
1999 yılında kurulan Pekin Cheng-Weil Bilim ve Teknoloji Co, Ltd ultrasonik transdüserler, ultrasonik ekipman ve piezoelektrik seramik profesyonel bir üreticisidir.
Özellikle 2004'te ultrasonik boru dönüştürücü ekipmanı yeni bir ürüne araştırdık ve geliştirdik; boru hattı ve vakum temizlemenin verdiği aşırı rahatsızlığı kolay bir iş haline getirdi. Bu ürün, çeşitli kimyasal prosedürler için distilasyon, karışım ve öğütme işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve müşterilerimizden çok övgü almaktadır.

Ödeme:
Paypal veya T / T, batı birliği vb. Kabul ediyoruz.

Nakliye:
Normalde miktarınız fazla değilse, Fedex ekspres ekonomi ile yola çıkıyoruz. Veya deniz veya diğer ekspreslerden talep ettiğiniz gibi miktarınıza göre.

Sertifikasyon:
CE, ISO9001, ROSH

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.