Beijing Cheng-cheng Weiye ultrasonik S & T Co, Ltd

Satış & Destek
Teklif isteği
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Ana sayfaÜrünlerUltrasonik Temizleme Makinesi

Ultrasonik Temizleyici / Ultrason Çalışması İçin Ultrasonik Sürüş Devresi Kartı

Ultrasonik Temizleyici / Ultrason Çalışması İçin Ultrasonik Sürüş Devresi Kartı

Büyük resim : Ultrasonik Temizleyici / Ultrason Çalışması İçin Ultrasonik Sürüş Devresi Kartı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $10-$800
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Detaylı ürün tanımı

Ultrasonik Temizleyici ve Ultrason Çalışması Yapan Ultrasonik Sürüş Devresi Kartı

Ultrasonik jeneratörün işlevi şebeke enerjisini, ultrasonik güç çeviricisini çalıştırmak için ultrasonik güç çeviriciyle eşleşen yüksek frekanslı alternatif akım sinyaline dönüştürmektir. Dönüşüm verimliliği göz önüne alındığında, yüksek güç ultrasonik güç kaynağı genellikle güç kaynağı anahtarlama devresini benimser.

Belirli bir frekanstaki bir sinyal üretmek için bir ultrasonik jeneratör

Sinyal, sinüzoidal bir sinyal veya transdüserin çalıştığı frekans olan bir darbe sinyali olabilir.
Ultrasonik ekipman yaygın olarak kullanılan 20KHz, 25KHz, 28KHz, 33KHz, 40KHz, 60KHz, 80KHz, 100KHz veya daha fazla ultrasonik frekans yaygın olarak kullanılmamıştır


Ultrasonik Temizleyicinin Uygulamaları :

Temizleme yönteminin tamamında, ultrasonik temizleme, benzersiz çalışma prensibi ve temizleme metodu ile yakından ilişkili olarak, en yüksek verimlilik, en iyilerden birinin etkisi, bu nedenle ultrasonik temizleme bu etkiyi sağlayabilir. Üretimde ve hayatta, bir çok şeyi temizlememiz gerektiğini biliyoruz, örneğin temizlemek ve bağlantı türüne de ihtiyacımız var: kirleticileri çıkarmak, nesneleri taramak küçük delikler, yabancı nesnelerin ortak nesnel temizleme yöntemi ve nesne barınağı hiç şüphesiz Gereksinimleri karşılamak, hatta buhar temizleme ve yüksek basınçlı su püskürtme temizleme aynı zamanda öldürme bakterileri, çözünür organik kirleticiler, korozyon önlemek, bu nedenle, ultrasonik temizleme giderek yaygın olarak kullanılan ultrasonik temizleme nesneleri, yüksek temizlik derecesi şartını tatmin edemez gereksinimlerini karşılamak Birçok alan:
(1) makine endüstrisi: paslanmaya dayanıklı yağ çıkarımı, temizlik ölçümü; Mekanik parçalar yağ sökme önleyici, Motor, karbüratör ve otomobil temizleme parçaları, filtre tarama filtreleri vb filtreler
(2) yüzey işleme endüstrisi: temizlenmiş öncesi petrol giderme derusting, İyon kaplama; Phosphorprocess; Karbon birikimini giderin; Oksit cildi çıkarın; Parlatma bileşimini çıkarın; Metal iş parçaları yüzey aktivasyon tedavisi vb.
(3) enstrümantasyon endüstrisi: hassas parçalar yüksek temizlik derecesi montaj vb. Öncesi temizlik
(4) elektronik endüstrisi: rosin haricindeki baskılı devre, kaynak noktası, temizleme mekanik elektronik parçaları gibi yüksek basınçlı kontaklar
(5) tıbbi endüstri: temizlik ve dezenfeksiyon tıbbi teçhizatı, sterilizasyon, deneme gemileri temizleme vb.
(6) yarıiletken endüstrisi: yarıiletken çip yüksek temizlik derecesi temizleme.
(7) saatler önce dekorasyon endüstrisi: yağ, kir, oksidasyon tabakası, cila vb. Malzemeleri çıkarın.
(8) kimyasal, biyolojik sanayi: Deney gemileri temizlik, kirleri böler.
(9) optik endüstrisi: terleme, kurum kuruması vb. Hariç optik cihazların yağdan arındırılması
(10) Tekstil endüstrisinin temizliği: Tekstil mili temizliği, iplikhane vb.
(11) petrokimya: metal kafes temizleme tarama ve kimyasal konteyner, anahtar temizleme, vb

Ultrasonik Temizleyicinin Rekabet Üstünlüğü :
Diğer temizleme yöntemleri ile karşılaştırıldığında, ultrasonik temizleme makineleri büyük bir üstünlük gösterdi. Özellikle uzmanlık, kolektifleştirme üretim şirketi, yavaş yavaş geleneksel daldırma, fırçalama, basınç yıkama, titreşim temizleme ve buhar temizleme işlemi yöntemi yerine ultrasonik temizleme makineleri ile vardır. Yüksek verimlilik ve yüksek temizlik Ultrasonik uygulama, orta dalgalı dalgalı ses dalgaları sayesinde penetrasyon ve kavitasyon şok dalgası üretir. Karmaşık bir görünüm, iç boşluk ve ince boş parçalar temizlenebildiğinden, yağ çıkarma, pasa, fosfatlama işlemlerinin çoğuna, sadece iki ya da üç dakika süren işlemin ultrasonik olarak bitirilmesi, geleneksel yöntemlerden daha hızlı olması, Onlarca kez, temizlik, ürün yüzey kalitesinde ve üretkenlikte daha yüksek vesileler isteyen yüksek standartlara erişebilir; diğer muamele yöntemlerine sahip vitrinler ne kadar zorlanırsa ya da değiştirilemez sonuçlar doğurabilir.

Şirket tanıtımı:
1999 yılında kurulan Pekin Cheng-Weil Bilim ve Teknoloji Co, Ltd ultrasonik transdüserler, ultrasonik ekipman ve piezoelektrik seramik profesyonel bir üreticisidir.
Özellikle 2004'te ultrasonik boru dönüştürücü ekipmanı yeni bir ürüne araştırdık ve geliştirdik; boru hattı ve vakum temizlemenin verdiği aşırı rahatsızlığı kolay bir iş haline getirdi. Bu ürün, çeşitli kimyasal prosedürler için distilasyon, karışım ve öğütme işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve müşterilerimizden çok övgü almaktadır.

Ödeme:
Paypal veya T / T, batı birliği vb. Kabul ediyoruz.

Nakliye:
Normalde miktarınız fazla değilse, Fedex ekspres ekonomi ile yola çıkıyoruz. Veya deniz veya diğer ekspreslerden talep ettiğiniz gibi miktarınıza göre.

sertifikasyon:
CE, ISO9001, ROSH

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.