Biyodizel için Titanyum Alaşım Dijital Ultrasonik Hücre Disruptor 20kHz 150w
1pcs
MOQ
$200-350
fiyat
Titanium Alloy Digital Ultrasonic Cell Disruptor 20khz 150w For Biodiesel
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY
Vurgulamak:

Ultrasonik Hücre kırıcı

,

Ultrasonik taşlama

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Teknik Özellikler
Ürün Açıklaması

20kHz 150w Titanyum Alaşım Ultrasonik Hücre fiziksel reaksiyonlar için Disruptor ve gazsız sıvı

Hızlı Detay

ultrasonik jeneratör ve dönüştürücü, ikincisi güç kaynağı olarak 20KHz içine eski transit 50KHz 220V: ultrasonik hücre Topu iki bölümden oluşur. Zirkonyum-titanyum asit baryum piezoelektrik vibratör buna göre gerilim alternatif ve uygun 20KHz frekansta teleskopik elastik deformasyona çalışır transdüktörün kalbi olan, dönüştürücü dikey mekanik titreşim yanıt verir. Biyolojik çözelti içinde ıslatılmış bir Ti alaşımı genlik bar aracılığıyla titreşim dalga kavitasyon etkisi yaratır ve sert librating ortamda biyolojik parçacıkları kurur.

Biyodizel için Titanyum Alaşım Dijital Ultrasonik Hücre Disruptor 20kHz 150w

Ultrasonik Hücre Topu Açıklaması:

ultrasonik hücre bozan hayvan ya da bitki hücreleri ya da bakteri Gemma veya doku şut ya da nadir toprak ve inorganik mineral tozu çeşitli dağıtmak için kullanılabilir. Bu kimyasal, biyolojik veya fiziksel tepkiler, ve gazsız sıvı hızlandırmak için ideal bir cihazdır.

ultrasonik hücre Topu, 1/100 mikron emulsoid hazırlamak polimerize bazı konularda karışık sert karışımı homojenize ve diğer bazı dışarı ayırabilirsiniz. Genel olarak, bu tür damıtma, parçalamak, emülsiyon hale getirilmeye, homojenizasyon, soliquoid, aberrance, aerosol, ayrılım ve kristalleştirme hızlandırmak ve bir elektron mikroskobu altında, biyolojik numunelerin farklı hazırlanması gibi çeşitli fonksiyonları işleyebilir.

Ultrasonik Hücre Disruptor Uygulamaları:

Bu yaygın ultrasonik temizlik, biyokimya, gıda, kimya ve ilaç sanayi alanlarında kullanılmaktadır. Biyokimya endüstrisinde boru şeklindeki dönüştürücü ekipman emülsifikasyon, ayırma, homojenleştirme, arıtma ve kataliz reaksiyonu için kullanılabilir ve bu üretim kapasitesini arttırabilir. boru şeklindeki dönüştürücü ekipman da gıda işleme homojenatlarının karıştırıldıktan önemli bir rol oynar. Kimya sanayi, bu boru hattı, tanklar ve su ısıtıcılar temizliği için uygundur. verimliliği on kat daha fazla geliştirilebilir gibi ultrasonik kataliz etkisi, süpürme yağı ve palmiye yağı arıtma kullanılan boru şeklindeki dönüştürücü ekipman biyodizel zaman oldukça açıktır. Bu nedenle, bu petro-kimya endüstrisinde geniş uygulamalara sahip olacak.

Ultrasonik Hücre Topu Özellikleri:

TİP

ÇIKIŞ GÜCÜ

(WATTS)

CCWY-150W

150

Ultrasonik Hücre Disruptor Rekabet Avantajı:

◊ Yüksek verimlilik

Yüksek genlik ◊:

◊ İyi ısı direnci

◊ İyi inşaat:

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-10-63818120
Faks : 86-10-51112989
Kalan karakter(20/3000)