Paslanmaz Çelik Ultrasonik Temizleme Makinesi 0.05Kw Süpersonik Takı için Temizleyici
1pcs
MOQ
$2000-3100
fiyat
Stainless Steel Ultrasonic Cleaning Machine 0.05Kw Supersonic Cleaner For Jewelry
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY
Vurgulamak:

Masaüstü Ultrasonik Temizleyici

,

Ev Ultrasonik Temizleyici

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Teknik Özellikler
Ürün AçıklamasıUltrasonik temizleme makinesi 0.05Kw paslanmaz çelik takı için süpersonik süpürge

Hızlı detay

Ultrasonik temizleyici:

Ses dalgaları sıvı orta rolü belirli frekans aralığı rolü, bu temizlik iş parçası beri Temizleme teknolojisi advent beri oynayabilirsiniz, hayatın her kesiminden dikkatini aldı. Ultrasonik Temizleme kullanımı büyük iş verimliliği ve temizlik etkisi geçmiş, kör açı, kör delik ve herhangi bir zor ulaşmak için barınak kötü insanları temizlik geliştirir ve yöntemler, her zaman göreli kolaylıkla iş geliştirme ve kullanım yapmak kafası karışık, ultrasonik temizlik hissediyorum insanlar olun. Elektronik teknolojisi, bizim günlük iş ayrılmaz ile temizlik ultrasonik hızla gelişmesi ile son yıllarda ultrasonik temizleme makineleri evrim, teknoloji daha gelişmiş, ayrıca fiyatı da daha meslekler kabul etkisi daha dikkat çekici birçok nesiller boyunca giderek yaygın olarak kullanılır.

Ultrasonik dalga geçecek, sıvı iletim dört bin defa titreşim, bir çeşit sıkıştırma dalga yüzünden ultrasonik, medya kullanımı teşvik sıvı basıncı değişiklikleri sayısız küçük kabarcıklar, neden kavitasyon etkisi vakum, neden ne zaman sıkıştırma bubbles patlatma, çok güçlü bir etkiye sahip olacaktır ve ultrasonik hazırlama için sahip olur ve eylem nötralize daha etkili bir şekilde engel yıkanmış away yıkanmış nesne eklemek için yağ.

Ultrasonik temizleme makinesi 0.05Kw paslanmaz çelik takı için süpersonik süpürge


Açıklama

Ultrasonik temizleyici:
Ultrasonik hücre topu, hayvan veya bitki hücreleri, bakteri, gemma ya da doku veya dağılım nadir toprak ve çeşitli inorganik mineral pudra parçalamak için kullanılabilir. Speedup kimyasal, biyolojik ve fiziksel reaksiyonlar ve degass sıvı için ideal bir cihazdır.
Ultrasonik hücre topu 1/100 mikron emulsoid hazırlamak, homojenize karışımı karışık olması zor bazı konularda polimerize ve bazı diğer taraftan ayırın. Genel olarak, damıtma, smash, emülgatör, Homojenizasyon, soliquoid, sapma, aerosol gibi çeşitli fonksiyonları işlemek, exsolution ve kristalizasyon ve farklı bir elektron mikroskobu altında biyolojik numunelerin hazırlanması kadar hızlandırır.


Uygulamalar

Ultrasonik temizleyici:

Tüm temizleme yöntemi, ultrasonik Temizleme en yüksek verimlilik, biri en iyi, yani ultrasonik Temizleme etkisi benzersiz çalışma prensibi ve temizleme yöntemi ile yakın bir ilişkisi gibi etkisi elde edebilirsiniz. Biliyoruz, üretim ve yaşam'da, gerek bir sürü şey temiz temizlemek için bağlantı da çok, örneğin yazmanız gerekir: çıkarmak kirleticileri, nesneleri minik delik, yabancı nesneleri ve nesne barınak ortak el ile Temizleme yöntemi kuşkusuz cant karşılamak gereksinimleri, hatta buharlı temizlik ve temizlik de yüksek basınçlı su jeti serpmek temizlik derecesi yüksek gereksinimi tatmin edemez, ultrasonik Temizleme nesnelerini de elde edebilirsiniz kill bakteriler, çözünür organik kirleticiler, korozyonu önlemek için bu nedenle, ultrasonik Temizleme giderek yaygın birçok alanda kullanılmaktadır:

(1) Makina Sanayi: Paslanmaz yağ Temizleme, temizlik; ölçme Mekanik parçaları yağ Temizleme, derusting Engine, karbüratör ve temizlik, otomobil parçaları filtreler, filtre serpmek temizlik, vs.

(2) yüzey işlem sektöründe: preplated yağ kaldırma derusting İyon Kaplama temizlemeden önce; Phosphorprocess; Karbon birikimi kaldırın; Oksit deri kaldırmak; Bileşik polisaj kaldırın; Metal parçaların yüzey etkinleştirme tedavi vs.

(3) araçları Sanayi: hassas parçalar montaj vs önce temizlik yüksek temizlik derecesi.

(4) Elektronik Sanayi: spot, kaynak rosin, yüksek basınç dışında baskılı devre kartı bağlantı kurduğunda, temizlik vb. gibi mekanik elektronik parçalar.

(5) tıp sektöründe: tıbbi ekipman temizleme ve dezenfeksiyon ve sterilizasyon, deneysel kapların temizlik, vs.

(6) Yarıiletken endüstrisi: yarı iletken çip temizlik temizlik derecesi yüksek.

(7) saatler önce dekorasyon Sanayi: yağ, kir ve parlatma bileşik vb oksidasyon katmanı kaldırın.

(8) kimyasal, biyolojik Sanayi: deney gemi temizliği, kirli böler.

(9) optik Sanayi: optik cihaz yağ Temizleme, terleme, kurum temizliği, vb hariç.

(10), tekstil endüstrisi: temizlik Tekstil iğ, spinneret vs.

(11) Petrokimya: metal kafes Temizleme serpmek ve kimyasal konteyner, anahtarı Temizleme, etc.


Teknik Özellikler

Ultrasonik temizleyici:

Stil

Güç (KW)

İç boyutu
(LXW XH)

Dış boyutu mm(UxGxY)

ccwy-50A

0,05

150 × 140 × 65

155 × 145 × 180Rekabet avantajı

Ultrasonik temizleyici:
Temizleme yöntemi, ultrasonik temizleme makineleri gösterdi büyük üstünlük diğer tür ile karşılaştırıldığında. Özellikle uzmanlık, ortak üretim kurumsal yavaş yavaş ultrasonik temizleme makineleri ile yerine geleneksel dip, bodur, basınçlı yıkama, temizlik titreşim ve buharlı temizlik işlemi yöntemi. Ne zaman şok dalgası penetrability ve kavitasyon ultrasonik applize yüksek verim ve orta iletim, ses dalgaları sayesinde yüksek temizlik üretilmektedir. Kolayca karmaşık bir görünüm, iç boşluğu ve boş parçalar temiz yağ Temizleme, pas, phosphating işlemi için en iyi, gibi içinde bitirmek için onun hız geleneksel yöntem-ebilmek geliştirmek için defalarca, defalarca, daha sadece iki ya da üç dakika eylem altında ultrasonik temizlik hangi ürün için birçok yüzey kalitesi ve verimliliği daha yüksek durumlarda talep yüksek standartları elde edebilirsiniz, daha fazla vitrinler ile diğer tedavi yöntemleri başarmak çok zor ya da yeri doldurulamaz sonuçları.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-10-63818120
Faks : 86-10-51112989
Kalan karakter(20/3000)