Titanyum Alaşımlı Borulu Reaktör, Ultrasonik Reaktör 25khz 2000w Sıvı Titreşim
1pcs
MOQ
$2000-3000
fiyat
Titanium Alloy Tubular Reactor , Ultrasonic Reactor 25khz 2000w Vibration In Liquid
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY
Vurgulamak:

Ultrason transdüseri

,

Piezo seramik transdüser

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Teknik Özellikler
Ürün Açıklaması

Titanyum Alaşımlı Borulu Reaktör, Ultrasonik Reaktör 25khz 2000w Sıvı Titreşim


Hızlı Detay

Titanyum Alaşımlı Ultrasonik Boru Dönüştürücü:

Ultrasonik titreşim çubuğu, pozitif ve negatif basınç çevriminin varlığının iletim sürecinde ultrasonik kullanımı, orta molekül sıkıştı, orijinal maddenin yoğunluğunu artırdı; Negatif faz, orta moleküler seyrek, ayrık, orta yoğunluk azalır. Ultrasonik titreşim çubuğu, ultrasonik üretmek için yaklaşık 360 derece olabilir ve sıvı seviyesinden gelen enerji çıkışı, sıcaklık ve yük değişikliğinin diğer etkileri, ultrasonik titreşim çubuğu, yüksek güçlü ultrasonik dönüştürücü, boynuz ve alet kafası (yayıcı) için kullanılır Ultrasonik titreşim üretir ve titreşim enerjisi sıvıda iletilir. Dönüştürücü, elektrik enerjisi girdisini mekanik enerjiye, yani ultrasonik dalgaya çevirir. Formu geriye ve geriye doğru boyuna harekette dönüştürücüdür, genlik genellikle birkaç mikrondur. Böyle genlik güç yoğunluğu yeterli değildir, doğrudan kullanılamaz. Amplitude çubuğu, tasarıma göre amplitüd, reaksiyon solüsyonu ve transdüserin izolasyonunu büyütmek ve aynı zamanda tüm ultrasonik titreşim sisteminin sabitlenmesinde rol oynamalıdır. Faydalı model, bir amplitüd değişken çubuk ile bağlanır ve ultrasonik enerji, genlik değişken çubuk aracılığıyla alet kafasına iletilir ve daha sonra, ultrasonik enerji, alet kafası ile kimyasal reaksiyon sıvısına aktarılır.Açıklama

Titanyum Alaşımlı Ultrasonik Boru Dönüştürücü :

Kavitasyon, tüpün tüm dış alanlarında cereyan ettiğinden, tanktaki ultrasonik enerji dağılımı mükemmel bir temizleme etkisi ile çok tekdüzedir.
Borulu dönüştürücü ekipmanın çıkış gücü, çözeltinin derinliği, banyoların kapasitesi, çözelti sıcaklığının değişimi vb. Etkilenmez.
Yapısal boru donanımı sayesinde, uygulama aralığı, geleneksel bir dönüştürücü ekipmantan daha geniştir. En iyi vakum ve yüksek basınçlı temizleme ve kimyasal işleme ile eşleştirilir.
Geleneksel dönüştürücü ekipmanlarla karşılaştırıldığında hayatın bir buçuk katı ile iki kat daha korunduğu bilinmektedir.
Yuvarlak şekli, banyoların tasarımının basit olması için her yere çok basit bir şekilde monte edilmesini mümkün kılar.
Boru yapısı su sızdırmazlığını garanti eder.


15KHZ 1300W Titanyum Alaşımlı Ultrasonik Boru Dönüştürücüsü Uygulamaları :

Ultrasonik temizleme, biyokimya, gıda, kimya ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Biyokimya endüstrisinde, boru dönüştürücü ekipman, emülsifikasyon, ayırma, homojenleştirme, rafine etme ve katalizleme reaksiyonu için kullanılabilir ve üretim kapasitesini artırabilir. Borulu dönüştürücü ekipman, gıda işlemede homojenatların bile karıştırılmasında önemli bir rol oynar. Kimya endüstrisinde, boru hattı, tanklar ve su ısıtıcılarının temizlenmesi için uygundur. Ultrasonik katalizör etkisi, santrifüj yağının ve hurma yağı arıtımında biyodizelde kullanılan boru dönüştürücü ekipmanın verimliliğinin on kattan daha fazla olabilmesi nedeniyle oldukça açıktır. Bu nedenle, petrokimya endüstrisinde geniş uygulama alanları olacaktır.


Titanyum Alaşımlı Ultrasonik Boru Dönüştürücüsü Özellikleri :


Titanyum Alaşımlı Ultrasonik Boru Dönüştürücü :

◊ Yüksek verimlilik
◊ Yüksek genlik:
◊ İyi ısı direnci
◊ İyi inşaat:

Şirket tanıtımı:

1999 yılında kurulan Pekin Cheng-Weise Bilim ve Teknoloji Co, Ltd ultrasonik transdüserler, ultrasonik ekipman ve piezoelektrik seramik profesyonel bir üreticisidir.

Özellikle 2004 yılında ultrasonik boru dönüştürücü ekipmanı, boru hattı ve vakum temizlemenin getirdiği aşırı rahatsızlığı kolay bir iş haline getiren yeni bir ürüne araştırdık ve geliştirdik. Bu ürün, çeşitli kimyasal prosedürler için distilasyon, karıştırma ve öğütme işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve müşterilerimizden çok övgü almaktadır.

Ödeme:

Paypal veya T / T, batı birliği vb. Kabul ediyoruz.

Nakliye:

Normalde miktarınız çok fazla değilse, Fedex ekspres ekonomi ile yola çıkıyoruz. Veya deniz veya diğer ekspreslerden istediğiniz gibi miktarınıza göre.

Sertifikasyon: ø

CE, ISO9001, ROSH

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-10-63818120
Faks : 86-10-51112989
Kalan karakter(20/3000)