Atomizasyon Transdüseri için 1.7Mhz Ultrasonik Atomize Piezo Seramiği Yüksek Gücü
1pcs
MOQ
High power 1.7Mkhz Ultrasonic Atomizing Piezo Ceramics For Atomization Transducer
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY
Vurgulamak:

Piezo diskli transdüktör

,

Piezoelektrik seramik diskli dönüştürücü

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Teknik Özellikler
Ürün Açıklaması

Atomizasyon Transdüseri için 1.7Mhz Ultrasonik Atomize Piezo Seramiği Yüksek Gücü

Dış çap: ø 16, ø 20, ø 25

Kalınlık: 1.2mm

Çalışma frekansı: 1.7MHZ veya 2.4MHZ

Açıklama:

Ultrasonik temizleme mekanizması kavitasyon ve radyasyon basıncı, akustik akış ve diğer fiziksel etkilerin yayılımında temizlik sıvısı içinde ultrasonik dalgayı kullanarak mekanik sürükleyici etkinin kirini temizlemekte ayrıca sıvı ve kir temizleme kimyasal reaksiyonlarını teşvik edebilir Bir nesneyi temizleme amacı. Ultrasonik temizleme makinelerinin kullanımı 10 ~ 500'lük frekansa ve kHz'e kadar olan temizlik malzemelerinin boyutuna, genel olarak 20 ~ 50 kHz'e göre seçilebilir. Langevin vibratör, vibratör, uzunlamasına vibratör kalınlığı kullanarak, ultrasonik transdüser frekansının artması ile. Küçük elin içinde, gofretin vibratörünün radyal titreşim ve bükülme titreşimi vardır. Ultrasonik temizleme, çeşitli sanayi, endüstriyel tarım, ev aletleri, elektronik, otomotiv, uçak, kauçuk, baskı, gıda, hastane ve tıbbi araştırmalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ultrasonik metal kaynaklı ultrasonik kaynak ve ultrasonik plastik kaynak iki kategori. Ultrasonik plastik kaynak teknolojisi yaygın şekilde uygulanmıştır. Kaynak alanına iletilen ultrasonik titreşim enerjisinin kaynağıyla ultrasonik titreşim dönüştürücü ile üretilir. Kaynak alanı, yani iki kaynak kavşağı akustik direnci nedeniyle, plastik eritmek için yerel bir yüksek sıcaklık üretecek, kaynak işlemi temas basıncında tamamlandı. Ultrasonik plastik kaynak kaynak yöntemi, kaynak yapılmayan diğer parçalar için uygun olabilir. Buna ek olarak, plastik ürünler, pahalı takım maliyetlerinden tasarruf sağlar, işlem süresini kısaltır, üretim verimliliğini artırır, ekonomik, hızlı ve güvenilir özelliklere sahiptir.

Şirket tanıtımı:

1999 yılında kurulan Pekin Cheng-Weise Bilim ve Teknoloji Co, Ltd ultrasonik transdüserler, ultrasonik ekipman ve piezoelektrik seramik profesyonel bir üreticisidir.

Akustik enstitüsü, Çin Aceademy of Science, Tsinghua Üniversitesi ve diğer bilimsel araştırma enstitüleriyle yakın işbirliği içerisindeyiz ve Çin'deki ultrasonik sanayide birçok tanınmış uzmanla birlikte çalışıyoruz. Bir mikrobilgisayar kontrol işlem merkezi ve gelişmiş güç ultrasonik muayene ekipmanına sahip olduğumuz ultrasonik ürünler alanında Ar-Ge kapasitemiz rakiplerimizinkinden üstün.

Özellik


1. Daha kaliteli piezoelektrik seramik gofret, ultrasonik gücün güçlü ve istikrarlı çıktısını garanti eder;
2. Yüksek verimlilik: yüksek kaliteli makine, rezonant frekanslarda yüksek elektro-akustik dönüşüm verimliliği;

4. Yüksek güç: Önceden sıkıştırılmış vidanın etkisinde, piezoelektrik seramik enerjisi en iyi sonucu alabilir;
5. Isı direnci: küçük rezonanslı empedans, düşük ısı, geniş sıcaklık aralığı.

Ödeme:

Paypal veya T / T, batı birliği vb. Kabul ediyoruz.

Nakliye:

Normalde miktarınız fazla değilse, Fedex ekspres ekonomi ile yola çıkıyoruz. Veya deniz veya diğer ekspreslerden istediğiniz gibi miktarınıza göre.

Sertifikasyon:

CE, ROSH, ISO9001

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-10-63818120
Faks : 86-10-51112989
Kalan karakter(20/3000)