Boru Reaktörü Ekipmanları Tank Temizliği veya Rafine Yağı ve Palm Yağı Arıtımı
1pcs
MOQ
$2000-3000
fiyat
Tubular Reactor Equipment Tank Cleaning Or Refinement Of Scavenge Oil And Palm Oil
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY
Vurgulamak:

Ultrason transdüseri

,

Piezo seramik transdüser

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
Teknik Özellikler
Ürün Açıklaması

Boru Reaktörü Ekipmanları Tank Temizliği veya Rafine Yağı ve Palm Yağı Arıtımı


Hızlı Detay

Boru tipi temizleme tasarımının benzersiz özelliklerinden dolayı, ultrasonik titreşim çubuğu, çeşitli boru hatları için özellikle uygundur, ilke, elektrik enerjisini ultrasonik enerjiye dönüştürmektir ve buna göre, su boru hattı ölçeğinin iç duvarına iletilir. Kanunen, çok fazla enerji almak için. Ölçek, su boru hattı duvar rezonansı, boru iç duvarının salınım frekansı, su, boru hattındaki su molekülleri çarpışma darbe kuvveti, güçlü etki nedeniyle, ultrasonik dalgaların şok dalgası, ölçek, su, nakliye sürecinde üretilir Öğrenciler, ısı yüzeyindeki kirlenme tabakası, gevrek, bağ açma ve ezme ve kanalizasyon deşarj ekipmanı ile boru duvarını temizlemek için ultrasonik titreşim çubuğunun gerçekleştirilmesi. Buna ek olarak, ultrasonik titreşim çubuğu da tank temizliği için kullanılabilir, tankın herhangi bir yerine konabilir, kullanım uygun ve alan hacmi çok küçüktür, temizlik ölü kalmaz.

Açıklama

15kHz 1500W Titanyum Alaşım Ultrasonik Boru Dönüştürücü:


Kavitasyon, tüpün tüm dış alanlarında cereyan ettiğinden, tanktaki ultrasonik enerji dağılımı mükemmel bir temizleme etkisi ile çok tekdüzedir.
Borulu dönüştürücü ekipmanın çıkış gücü, çözeltinin derinliği, banyoların kapasitesi, çözelti sıcaklığının değişimi vb. Etkilenmez.
Yapısal boru donanımı sayesinde, uygulama aralığı, geleneksel bir dönüştürücü ekipmantan daha geniştir. En iyi vakum ve yüksek basınçlı temizleme ve kimyasal işleme ile eşleştirilir.
Geleneksel dönüştürücü ekipmanlarla karşılaştırıldığında hayatın bir buçuk katı ile iki kat daha korunduğu bilinmektedir.
Yuvarlak şekli, banyoların tasarımının basit olması için her yere çok basit bir şekilde monte edilmesini mümkün kılar.
Boru yapısı su sızdırmazlığını garanti eder.Uygulamalar

Titanyum Alaşım Ultrasonik Boru Dönüştürücü:


Ultrasonik temizleme, biyokimya, gıda, kimya ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Biyokimya endüstrisinde, boru dönüştürücü ekipman, emülsifikasyon, ayırma, homojenleştirme, rafine etme ve katalizleme reaksiyonu için kullanılabilir ve üretim kapasitesini artırabilir. Borulu dönüştürücü ekipman, gıda işlemede homojenatların bile karıştırılmasında önemli bir rol oynar. Kimya endüstrisinde, boru hattı, tanklar ve su ısıtıcılarının temizlenmesi için uygundur. Ultrasonik katalizör etkisi, santrifüj yağının ve hurma yağı arıtımında biyodizelde kullanılan boru dönüştürücü ekipmanın verimliliğinin on kattan daha fazla olabilmesi nedeniyle oldukça açıktır. Bu nedenle, petrokimya endüstrisinde geniş uygulama alanları olacaktır.Özellikler


Boru Ekipmanları
Tip

Sıklık
(KHz)

Ultrason
Çıkış (W)

Etkili Boy
(Mm)

Toplam uzunluk (mm)

Çap
(Mm)

Statik Kapasite
(PF ±% 10)

JT20-210

20

1000

210

570

Φ53

68000

JT20-350

20

1000

350

710

Φ53

68000

JT20-490

20

1500

490

850

Φ53

68000

JT20-630

20

2000

630

990

Φ53

68000

Rekabet avantajı

Titanyum Alaşım Ultrasonik Boru Dönüştürücü:

◊ Yüksek verimlilik
◊ Yüksek genlik:
◊ İyi ısı direnci
◊ İyi inşaat:

Şirket tanıtımı:

1999 yılında kurulan Pekin Cheng-Weise Bilim ve Teknoloji Co, Ltd ultrasonik transdüserler, ultrasonik ekipman ve piezoelektrik seramik profesyonel bir üreticisidir.

Özellikle 2004 yılında ultrasonik boru dönüştürücü ekipmanı, boru hattı ve vakum temizlemenin getirdiği aşırı rahatsızlığı kolay bir iş haline getiren yeni bir ürüne araştırdık ve geliştirdik. Bu ürün, çeşitli kimyasal prosedürler için distilasyon, karıştırma ve öğütme işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve müşterilerimizden çok övgü almaktadır.

Ödeme:

Paypal veya T / T, batı birliği vb. Kabul ediyoruz.

Nakliye:

Normalde miktarınız fazla değilse, Fedex ekspres ekonomi ile yola çıkıyoruz. Veya deniz veya diğer ekspreslerden istediğiniz gibi miktarınıza göre.

Sertifikasyon: ø

CE, ISO9001, ROSH

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-10-63818120
Faks : 86-10-51112989
Kalan karakter(20/3000)